11400F için soğutucu önerisi

10 dk lık test açtım 6. Test bitti hala 61 derece görmedi alet süper bişey max 60 gördüm kasanın camlar kapalı odanın camları kapalı odada her hangi bir soğutucu yok👀 ve harbiden kasada yok gibi çok sessiz çalışıyor. Boşta da 35 derece test biter bitmez indirdi.
Gerçekten çok iyi değerler güle güle kullan.

@Süleyman80 hocam bende de XT 224 var isterseniz test yapıp göndrebilirim @Yusufturkcan
Çok iyi olur gerçekten teşekkürler bekliyorum.

Hangi siteden yapayım hocam bir isteğiniz varsa yazarsanız sevinirim ya da Discord verin ekran açayım beraber yapalım.

@Yusufturkcan

Pek fazla site veya uygulama bilmiyorum ama elinizde AIDA stres testi ve Cinebench varsa çok iyi olur değerleri buraya atarsaniz daha iyi olacağını düşünüyorum SE 224 XT almayı düşünenler için.

Pek fazla site veya uygulama bilmiyorum ama elinizde AIDA stres testi ve Cinebench varsa çok iyi olur değerleri buraya atarsaniz daha iyi olacağını düşünüyorum SE 224 XT almayı düşünenler için.

Hocam şimdiden belitteyim bende çift fan var olsa olsa maksimum 5 derece fark eder alıp hemen atıcağıö ve kaç dk testyapayım @Yusufturkcan

@Yusufturkcan Prime 95 adlı program yüklüymüş hocam bende hemen 10dk yapıp atacağım ve fanlar sesiz modda.

@Yusufturkcan şu şekil hocam bu da boşken hocam bir de üstüne basa basa söyleyim kasadan kasaay göre fark edebilir bende 11400 var işlemci F olmayan bir de şehirden şehre göre. Bir de belki programdan programada değişebilir onu bilemiyorum.

1663007352668.png

1663007326476.png

Son düzenleme:
hangi siteden ne kadara aldınız acaba ? bende alacağımda.
Ben 890 TL aldım LGA 1700 kiti ile beraber geliyor.

Hocam şimdiden belitteyim bende çift fan var olsa olsa maksimum 5 derece fark eder alıp hemen atıcağıö ve kaç dk testyapayım @Yusufturkcan

@Yusufturkcan Prime 95 adlı program yüklüymüş hocam bende hemen 10dk yapıp atacağım ve fanlar sesiz modda.

@Yusufturkcan şu şekil hocam bu da boşken hocam bir de üstüne basa basa söyleyim kasadan kasaay göre fark edebilir bende 11400 var işlemci F olmayan bir de şehirden şehre göre. Bir de belki programdan programada değişebilir onu bilemiyorum.

Eki Görüntüle 1516128

Eki Görüntüle 1516127

Çok teşekkürler kanka erken uyumuştum cevap veremedim kusura bakma arada 200 lira fark olduğu için SE 224 XT alacağım.

Eki Görüntüle 1516128

Eki Görüntüle 1516127
2 fan bağlantısını nasıl yaptın ayrı ayrı mı tek mi ? arctic 34 te 2 fan direk çoğaltıcı ile gelip, tek slot yetiyor.

ID-Cooling SE 224-XT şiddetle öneririm. Sistemimiz çok benziyor, yükte 100-105 derecelerine çıkan i5-11400F işlemcim (4.4 GHz Turbo açıkken) şuanda 60-65 derecelerde geziyor. Soğutucu ile birlikte gelen macunu da gayet işe yarıyor, onu da sürmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı