115.000 TL'ye motosiklet önerisi

Honda alırsak hata mı ederiz veya yamaha, kuba ve mondial iyi midir ?

Evet hata edersiniz çünkü o saydığınız motorlar kaliteli motorlardır. Oysa ki yeni başlayan birisi onlarca kez düşüp kalkacak. Motorun her tarafı dökülecek. Honda'ya Yamaha'ya hasar helince üzülürsünüz. Başlangıçta Çicli alırsanız vursanız da sıkıntı olmaz kırsanız da. Acemiliği üstünüden atınca Japon veya Hint malı alırsınız.

Honda alırsak hata mı ederiz veya yamaha, kuba ve mondial iyi midir ?

Japon iyidir. Çin kötü. Başta Çin alın ama yine de.

Evet hata edersiniz çünkü o saydığınız motorlar kaliteli motorlardır. Oysaki yeni başlayan birisi onlarca kez düşüp kalkacak. Motorun her tarafı dökülecek. Honda'ya Yamaha'ya hasar helince üzülürsünüz. Başlangıçta çicli alırsanız vursanız da sıkıntı olmaz kırsanız da. Acemiliği üstünüden atınca Japon veya hint malı alırsınız.

Bisiklet mi sürüyorsun dostum düşüp kalkacaksın defalarca. Beceremiyorsan hiç bulaşmayacaksın motosiklete. Çin malı alınmaz ucuzluğuna kanarsın alırsın edeceğin masraf Japon parasına denk gelir.

Bisiklet mi sürüyorsun dostum düşüp kalkacaksın defalarca. Beceremiyorsan hiç bulaşmayacaksın motosiklete. Çin malı alınmaz ucuzluğuna kanarsın alırsın edeceğin masraf Japon parasına denk gelir.

Tamam hocam.

Motor tecrüben yoksa Scooter'la başlamanı öneririm. Yazdığın açıklamaya bakılırsa motora yeni başlıyorsun.
honda spacy alpha kullanıyorum ama satamam onu

Evet hata edersiniz çünkü o saydığınız motorlar kaliteli motorlardır. Oysa ki yeni başlayan birisi onlarca kez düşüp kalkacak. Motorun her tarafı dökülecek. Honda'ya Yamaha'ya hasar helince üzülürsünüz. Başlangıçta Çicli alırsanız vursanız da sıkıntı olmaz kırsanız da. Acemiliği üstünüden atınca Japon veya Hint malı alırsınız.

başta çin alınmaz be japon malı var bende kaliteli düşünce bile çok hasarı olmuyor

Başlangıç motorunu Japon alırsan da her düştüğünde Çin parası ödersin. :D

Geri
Yukarı