1150TL'ye IMEI kayıtlı Mi 8 SE alınır mı?

gurkanyal

Kilopat
1150TL'ye IMEI kayıtlı Mi 8 SE sıfır alınır mı? Sorum bu. Yardımlarınız için teşekkürler. Hattım Turkcell çekmeme gibi sorunu olur mu? Band 20 desteği yokmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
1150TL'ye IMEI kayıtlı Mi 8 SE sıfır alınır mı? Sorum bu. Yardımlarınız için teşekkürler. Hattım Turkcell çekmeme gibi sorunu olur mu? Band 20 desteği yokmuş.

2 arkadaşım kullanıyor birisi 2 seneye yaklaştı diğeri 4 aydır. Herhangi bir sorunla karşılaşmadılar.

Çekmeme sorunu olur da öyle hiç çekmemek gibi bir durum söz konusu değil. Fark etmezsin bile aradaki farkı. Ama imei kayıtlı olmasa da zaten o modellerde band20 yok. Güncelleme sorunu da olmayacaksa alabilirsin bence güzel telefon. Ama oyun vs oynayacaksan ekranı küçük gelebilir.

Ekran kalitesi nasıl acaba memnunlar mı ?
2. telefonum olacak galaxy c7 vardı band20 yoktu ses karşıya kesik kesik gidiyordu bazen gitmiyordu böyle bir sorunlar karşılaştınız mı ?

Ekran kalitesi nasıl acaba memnunlar mı ?
2. telefonum olacak galaxy c7 vardı band20 yoktu ses karşıya kesik kesik gidiyordu bazen gitmiyordu böyle bir sorunlar karşılaştınız mı ?

Böyle sorunlarla karşılaşmadılar. Şahsen ben Band20’nin kırsal alanlarda sorun çıkardığını duydum. Doğru mu bilmiyorum.

Amoled ekranı var Mi 8 SE’nin. Fiyatına göre gayet iyi. Yalnız dikkatli kullanmanız gerek ekran fiyatı 800-1000 TL civarında. Performans olarakta gayet iyi. Mesele PUBG Mobile su gibi akıyor.

Nereden alacağınız çok önemli. Aldığınız yer yazılımsal garanti ve sonsuza kadar imei garantisi veriyor mu? Vermiyorsa başka yerden bakmanızı tavsiye ederim. 3-5 ayda bir imei attırmak için 100 TL verirsiniz sonra.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı