1155 i5 anakart tavsiyesi

Ahmedow

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar anakartım bi RAM in yanlış takılıp, ardında çalıştırılıltıktan sonra yanık kokusu ile ne yazıkki telef oldu. Benim bu durumda bi (1155pm i5)anakart almam gerekiyor ne tavsiye edersiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş bozmuyayım diye bastırmadı bi tarafı yukarda kaldı. Kendi eliyele kapadı mandalları :(
Bütçem 150.

:)
Arkadaş kurbanıyım sonra birde gidip bilgisiyarcıya verdim. Ordada kasa masadayken bir çocuk çarpıp düşürmüş kasa pert :(

www.vatanbilgisayar.com: Msi H81M-P33 İntel H81 Soket 1150 Ddr3 1600Mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Dvı&Vga Anakart - Vatan Bilgisayar
Buyrun . fiyatına göre en iyi anakart diyebiliriz .

:)
Arkadaş kurbanıyım sonra birde gidip bilgisiyarcıya verdim.Ordada kasa masadayken bir çocuk çarpıp düşürmüş kasa pert :(

O senin suçun değil o bilgisayarcının suçu faturayı bilgisayarcıya kesmen lazım . (Anakarttan bahsetmiyorum , kasanın pertliğinden. )

Ah be kardeşim. Hiç sistem toplama rehberi izlemedin mi? Recep abi her rehberde bahsediyor.
Haklısın be.
www.vatanbilgisayar.com: Msi H81M-P33 İntel H81 Soket 1150 Ddr3 1600Mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Dvı&Vga Anakart - Vatan Bilgisayar

O senin suçun değil o bilgisayarcının suçu faturayı bilgisayarcıya kesmen lazım . (Anakarttan bahsetmiyorum , kasanın pertliğinden. )
Ama bana 1155 pm lazım...

Abi nasıl keseyim ne istiyim ? Casper bi kasa.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı