1155 soket için işlemci fanı önerisi

sekoli123

Hectopat
Yer
İstanbul, Bakırköy
Daha fazla  
Meslek
Yer Hizmetleri Memuru
Black friday gelmişken işlemci fanı bakıyım dedim. Şu an stok fan takılı ve ısınıyor normal olarak sizce 70 liraya bir ürün alsam değer mi? İşlemcim Intel i5-3570.

Kafamda üç ürün var:

1) Aerocool Verkho 2, 2) ise Akasa Venom Atto, 3) Dark Freezer.

Sizce bu fiyata hangisi daha kalitelidir? Akasanın fan RPM'i ve CFM'i daha yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi işlemci kullanıyorsunuz? Sıcaklık dereceleri nedir?
İ3 6100 kullanıyorum.Stok fan kullanıyordum 70 derecelerde geziniyordu sıcaklık max kullanımda.boşta 35 falan ve çok ses çıkarıyordu.Vercho 2 de ses seviyesi büyük orada düştü ve sıcaklık 50 55 derecelere geriledi.

İ3 6100 kullanıyorum.Stok fan kullanıyordum 70 derecelerde geziniyordu sıcaklık max kullanımda.boşta 35 falan ve çok ses çıkarıyordu.Vercho 2 de ses seviyesi büyük orada düştü ve sıcaklık 50 55 derecelere geriledi.

Tamamdır, teşekkürler.

I5-3470 kullaniyorum. N11 deki 1155 pin icin en ucuz fani aldim. Sıcaklik 70 dereceye hic varmadi. En fazla 65 i gordum. Overclock olamayan bir islemci icin fazla pahali sogutuculara gerek yok. 30 tllik bir stok fan işinizi görücektir.

I5-3470 kullaniyorum. N11 deki 1155 pin icin en ucuz fani aldim. Sıcaklik 70 dereceye hic varmadi. En fazla 65 i gordum. Overclock olamayan bir islemci icin fazla pahali sogutuculara gerek yok. 30 tllik bir stok fan işinizi görücektir.

Bunu da düşüneceğim şu an en stok fanda en fazla 70 oluyor benim işlemci.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı