11600 Arctic 34 Duo ile sıcaklık değerleri

Dragonerian

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'ta 1 2 el spike attım ve en fazla 72 dereceyi görmüş bilgisayar açıldığından beri minimum 42 dereceymiş. Forumda bunları yazarken 45-50 derece arasında dolaşıyor. Kasam Corsair iCUE 4000X 3 önde 1 de arkada egzoz fan bulunmakta. Arctics 34 Duo'yu daha bugün taktım, bu sıcaklıklar normal mi?
İşlemci frekans değerleri olarak 4GHz ila 4.8GHz arasında dolaşıyor. Genel olarak boştayken bile.

Bana açıkçası biraz fazla geldi. Doğru montaj yaptığınızdan ve termal macunu doğru sürdüğünüzden emin misiniz? Termal macun olarak ne kullandınız?

Intel SpeedStep özelligi etkin mi? Bostayken o frekansta calismasina gerek yok.

Dediğiniz özelliğin ne olduğunu bilmiyorum ama kendim açmadım.

Bana açıkçası biraz fazla geldi. Doğru montaj yaptığınızdan ve termal macunu doğru sürdüğünüzden emin misiniz? Termal macun olarak ne kullandınız?

Doğru montaj yapıp yapmadığımdan emin değilim ama fanları çalışıyor ve yerinden de pek oynamıyor termal macun olarak işlemcinin üzerinde olanı silip MX-4 sürdüm.
Bilgisayar açılalı henüz 5 dakika olmadı ancak 60 derece bile olmuş işlemci.

1630020148334.png

Sıcaklıkları ise.

1630020221963.png

Son düzenleme:
Dediğiniz özelliğin ne olduğunu bilmiyorum ama kendim açmadım.

Doğru montaj yapıp yapmadığımdan emin değilim ama fanları çalışıyor ve yerinden de pek oynamıyor termal macun olarak işlemcinin üzerinde olanı silip MX-4 sürdüm.
Bilgisayar açılalı henüz 5 dakika olmadı ancak 60 derece bile olmuş işlemci.

Eki Görüntüle 1149823

Sıcaklıkları ise.

Eki Görüntüle 1149825
O MX-4 sahte olabilir mi? Nereden aldınız?

Montajda veya termal macun kullanımında hata olduğunu düşünüyorum. Eski termal macunu iyi temizlediğinizden emin misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı