11600k için anakart tavsiyesi

Bütçe
4000TL-6000TL

Enkd18

Hectopat
Daha fazla  
RAM
3200
İşlemci
11600KF
Bütçem 4000 TL ile 6.000 TL arası özellikle marka tavsiyesi ASUS olursa sevinirim. Özellikle bilgisayari kullanirken kaliteli ses duymak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Anakarta göre değişiyor, muhtemelen bu modelden bahsediyorsun. TUF GAMING Z690-PLUS WIFI D4 | Motherboards | ASUS Gloabl
Bu model DDR4.

O zaman Prime modeli yerine TUF alınarak yola devam edilebilir. TUF modelini DDR4 yapıp Prime modelini DDR5 yapmaları da ilginç olmuş. Demek ki Asus, TUF modelini Prime modelinden daha alt segmentte görüyor. Ama TUF modeli daha pahalı garip bir şekilde 🤔

Cevaplariniz icin sağ olun. 12600k alıp DDR4 anakart alabilirim aslında. DDR5 RAM'ler gercekten cok pahali onlari alamam. 12600k alırsam ASUS TUF anakart iyi olur mu acaba ses olsun internetim için olsun.

Cevaplariniz icin sağ olun. 12600k alıp DDR4 anakart alabilirim aslında. DDR5 RAM'ler gercekten cok pahali onlari alamam. 12600k alırsam ASUS TUF anakart iyi olur mu acaba ses olsun internetim için olsun.

TUF Z690-Plus epey iyi bir anakart için rahat olsun. Harici ses yongası da mevcut. W-Fi modelini istiyorsan 500 TL daha fazla vermen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı