117.258 TL rekor FPS'ler için sistem tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Şişman Adam

Hectopat
Troll davranışlar nedeniyle Abu Dabi'ye 4 aylığına tatile gönderilmiştir.
Arkadaşlar merhaba. Babam evlerimizden bazılarını sattı. Bana da biraz cep harçlığı gönderdi. Hayattaki tek amacım oyun oynamak. Hiçbir hobim yok. Paramı kendimi geliştirecek şeyler yapmak için, hayat kalitemi arttırmak için, eğitimim için, entelektüel gelişimim için vs. harcamaktan nefret ederim, hiç gereği de yok zaten. GTA V, RDR2 gibi oyunlarda yüksek FPS'ler almak benim için çok önemli.

Hesabımda toplamda 117.258, 75 TL var. Bana bu parayla en güncel oyunlarda rekor seviyede FPS alacağım bir canavar yaratabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Babam evlerimizden bazılarını sattı. Bana da biraz cep harçlığı gönderdi. Hayattaki tek amacım oyun oynamak. Hiçbir hobim yok. Paramı kendimi geliştirecek şeyler yapmak için, hayat kalitemi arttırmak için, eğitimim için, entelektüel gelişimim için vs. harcamaktan nefret ederim, hiç gereği de yok zaten. GTA V, RDR2 gibi oyunlarda yüksek FPS'ler almak benim için çok önemli.

Hesabımda toplamda 117.258, 75 TL var. Bana bu parayla en güncel oyunlarda rekor seviyede FPS alacağım bir canavar yaratabilir misiniz?

Bence bütün paranı tek seferde harcama çünkü illa parçalar ileride eskiyecektir onları geliştirirsin. Bilgisayarın içinde gir İtopya'ya en pahalı olanları seç bitti.

Bu tip videolara bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir bilgisayarı o fiyata toplamanız çok zor. Güçlü bir iş istasyonu bile daha az ücrete bulunur.

İşte en pahalı bileşenleri alın geçin.

117 bin TL parası olacak sistem toplayacak çok inandırıcı git bir araba al gez dolaş bak keyfine saçma sapan konu açma. Bu arada arkadaşlar dedem fındık tarlasını sattı bana üç beş bir şeyler gönderdi 2 sn gibi bir sürede açılan sistem önerisi yapar mısınız şimdiden teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı