Diğer 117 parça tornavida seti vergi dahil 162 TL

Fotoğraf atar mısın? Daha bana ulaşmadı
photo_2024-01-22_15-05-20.jpg

photo_2024-01-22_15-05-17.jpg

Bizimki dağıtımda henüz gelemedi :) ürün hakkında yorumunuz nedir hocam kalitesi nasıldır, dedikleri gibi 2 kullanımda dağılır mı?
Açıkçası o kadar anlamam arkadaşlar(memurlar) iyi dedi ama bizde pek anlayan olmaz:)

Nasıl ya hocam konu açıldığında mı sipariş ettiniz çünkü bana tahmini geliş 23 şubat diyor (biliyorsunuzki tahmin edilenden hep geç gelir) kalitesi nasıl hemen kırılıp yamulucak gibi mi yoksa sağlam mı mesele ucuz olması değilde her elimize aldığımızda yamulucaksa 200 lira vermeye de değmez.

Hocam siz de konu açılınca mı sipariş verdiniz çünkü bende tahmini varış 23 şubat gözüküyor ve biliyorsunuz ki tahmin edilenden hep geç gelir kargo. (bu arada bende Siparişiniz dağıtıma çıkarıldı Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı diyor uzun mesafeli nakliyat ne demek ?)
Evet sanırım konu açıldıgı gun spariş verdim

Yeni hesaplarda vergiler dahil 162 tl ye falan denk geliyor ama daha yüksek fiyattaysa bence parasını haketmeyebilir çünkü sağlamlığını kimse bilmiyor 2 vida sıkmaya kırılıcak alet için 400-500 lira verilmez.
Bir dolap kapak tutacağı vardı çıkık onu taktım vidasınıda tum gucumle sıktım baktım aşınma yoktu hatta hosuma gitti bir kere daha sokup bir kere daha taktım:) hala saglam umarım boyle gider.

Merhaba,
Çatal tornavida ucu var mı bunda ben göremedim ama?

Çatal uç var mı hocam bende şimdi sipariş geçtim de.
1.jpg

Aldım teşekkürler...

Ürünü az önce teslim aldım gerçekten şahane iyi ki almışım:) bu tarz ürünler denk gelirse paylaşın lütfen kendime bir alet çantası hazırlamak istiyorum boyle boyle heves işte:)

Benimki de ilçeye geldi ama PTT bekletiyor. Yarın da gelmezse gidip alacağım. Hayırlı olsun şimdiden.

Bir dolap kapak tutacağı vardı çıkık onu taktım vidasınıda tum gucumle sıktım baktım aşınma yoktu hatta hosuma gitti bir kere daha sokup bir kere daha taktım:) hala saglam umarım boyle gider.

Eki Görüntüle 2093149
Teşekkür ederim hocam Allah nazardan saklasın hem fiyatı uygun hem bolca başlık var inşallah alan herkes sorunsuz kullanır. bu arada kutusu baya hoş duruyor bakalım bizimkini gümrükten nezaman geçirmeyi düşünüyorlar olmadı yarın bi ulaşabilirim belki diğer kişilerinki teslim edildi benimki neden kargolanmıyor diye 😄

Benimki de ilçeye geldi ama PTT bekletiyor. Yarın da gelmezse gidip alacağım. Hayırlı olsun şimdiden.
Ya hocam herkesinki dağıtıma çıkmış en erken sipariş eden benim ama bi ülkeye giremedi yada gümrükten geçiremediler (aliexpressin takip sistemi çok kötü kargonun yerini tam söylemiyor yada durumunu güncellememişler ama ptt den de mesaj gelmedi).

Yeni konular

Geri
Yukarı