118 77 hiçbir bilgi vermeden 39 TL kesti

cTwiuem

Hectopat
Daha fazla  
Selam bugün sabah saatlerinde bilinmeyen bir numaradan arama aldım. Arayanin kim oldugunu bilmedigim icin acmadim ancak 2 kere daha israrla aramaya devam ettiler. Ben de sonrasinda tanidik biridir diye açtım. Gectigimiz ay bir kargom vardi ve ulasiminda sorun yasamistim sonrasinda kargom elime ulasmisti bunun icin kargo firmasi tarafindan arandigim soylendi ancak kargomun ulasmadigini ve kargocuyla ilgili sikayet olusturuldugunu soylediler. Bunun uzerine ben de kargomun elime gectigini ve sikayetimin olmadigini söyledim sonrasinda kargo firmasindan bayan afalladi ve evet oyleymis bize size gelen kodu soyler misiniz veya T.C. No soyler misiniz dedi ben de orada hemen telefonu kapattim.

Asıl mevzu simdi basliyor. 118 77 adli numaradan mesaj geldi ve beni az once arayan numaranin bilgisine ulasilmadigini soyleyip hizmet ucreti olarak 39 TL yazdi. Hem benim iznim olmadan arayanin kim oldugu hakkinda bilgi vermek icin para kesiyor hem de arayanin kim oldugunu soylemiyor 😅😅
39 TL yazdi faturaya dostlar dikkat edin bu ara inanilmaz para koparmaya calisiyorlar. Arayanin kim oldugunu soylemek icin vs sakin paranizi kaptirmayin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı