Turkcell, 360vrtube adlı bir yerden 100 TL fatura kesti

Alone Darkkk

Hectopat
Daha fazla  
Annem Turkcell kullanıyor. Bugün sabah 12 de 360Vrtube'den mobil ödeme ile faturaya yansıtılarak Paycell aracılığı ile 100TL civarı ödeme yapılmış. 12:03'te SMS onayı geldi ve 1 dakika geçmeden işlem onaylanmış ve ben telefonda onay SMS'ini daha beş dakika önce açtım. Yani nasıl olabiliyor böyle bir şey mümkün mü? Telefona gelen SMS'lere nasıl erişiyorlar? Şikayet Var'da birkaç kişi de aynı durumu yaşamış ve Vodafone iade gerçekleştirmiş ama Turkcell müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Ne yapabilirim? Vizyon elektroniği bağlı bir servis iş 360vrtube.

Annenizin müdahalesi olmadan bunları yapılması imkansız anneniz en son nereye telefon numarasını girdi ve SMS onay yaptı?
Ödeme 12 de yapılmış SMS i daha 20dk önce açtık.

Annenizin müdahalesi olmadan bunları yapılması imkansız anneniz en son nereye telefon numarasını girdi ve SMS onay yaptı?
Annem hiç bir yere girmiyor, sadece WhatsApp YouTube kullanıyor.

Yetişkin içerikli bir servise benziyor. Cihazın güvenliğini kontrol etmenizde fayda var. 100 TL den daha fazla zarara yol açabilir. Cihazı kullanan kişi girmiş demiyorum. Herhangi bir link veya uygulama yüklemeye çalışırken tıklanmış olabilir. Bu durumda sms yolu ile arka planda servis üyeliği başlatmış olabilir.

Ödeme 12 de yapılmış SMS'i daha 20dk önce açtık.

Annem hiçbir yere gitmiyor, sadece WhatsApp YouTube kullanıyor.

Eğer bir müdahale yoksa Turkcell'e bunu belirtip paranızı almanız gerekiyor 100 TL için kendinizi yırtmaya gerek yok fakat yeniden olmicağınıda bilemezsiniz ne olup olmadığını gidip şubeye sormanız lazım.

Eğer bir müdahale yoksa Turkcell'e bunu belirtip paranızı almanız gerekiyor 100 TL için kendinizi yırtmaya gerek yok fakat yeniden olmicağınıda bilemezsiniz ne olup olmadığını gidip şubeye sormanız lazım.
174tl imiş ödeme.Turkcell bize o servisin müşteri hizmetleri numarasını verdi yani olmayan bi sitenin müşteri hizmetleri numarasını verdi ve aradığımızda direk açtı adam pişkin pişkin konuşuyor birde abonelik iptal ettim diyor iade söz konusu değil dedi ve kapattı.

Geri
Yukarı