11T Pro vs S20 FE

canberk5266

Hectopat
Daha fazla  
11t Pro lansmanı yapıldı ve biraz ilgimi çekti. Normalde S20 FE almayını düşünüyordum ama biraz bütçeyi arttırıp 7 bin liraya 11t Pro almak daha mantıklı geldi. Bu bütçelerde başka telefon öneriniz varsa yazın.

11t Pro lansmanı yapıldı ve biraz ilgimi çekti. Normalde S20 FE almayını düşünüyordum ama biraz bütçeyi arttırıp 7 bin liraya 11t Pro almak daha mantıklı geldi. Bu bütçelerde başka telefon öneriniz varsa yazın.

Mi 11T Pro 8500 TL olacak, o paraya iPhone 11 çok daha mantıklı.

Mi 11T modeli 7500 TL olacak ama dimensity 1200 SD 865'den daha iyi bir işlemci değil , aksine dengi bir işlemci. Kamera olarak da özel bir esprisi yoksa alınmaya değmez Mi 11T ve 11T Pro modeli.

Ek olarak kamera olarak daha iyi değilse Mi 11T sadece ekran olarak daha iyi S20 FE SD 865 modelinden.
(1.07 milyarlık renk paletine sahip ekranı)

Mi 11T Pro 8500 TL olacak, o paraya iPhone 11 çok daha mantıklı.

Mi 11T modeli 7500 TL olacak ama dimensity 1200 SD 865'den daha iyi bir işlemci değil , aksine dengi bir işlemci. Kamera olarak da özel bir esprisi yoksa alınmaya değmez Mi 11T ve 11T Pro modeli.

Ek olarak kamera olarak daha iyi değilse Mi 11T sadece ekran olarak daha iyi S20 FE SD 865 modelinden.
(1.07 milyarlık renk paletine sahip ekranı)
11T pro'yu 7.499 lira sandım 8500 lira ise fiyatı biraz fazla çıkmış sanki. neyse 5000 lira civarı bir önerin var mı?

S20 FE SD 865 öneririm hocam her türlü.
İşlemcinin Snapdragon olmasına dikkat edin :)
Hocam sizce kamerası nasıldır? Daha önce Xiaomi Mİ8 kullandım ve kamerasından aşırı memnundum, 12 MP + 12MP kamera kurulumuna sahipti ama arkadaşlarımın 64 ve 48 MP kameralarını çok rahat 2-3'e katlıyordu. Zaten alırken de baktığımda Iphone X ile kapıştığı için almıştım ve dediğim gibi aşırı memnundum. Bu alet sizce nasıldır? Özellikle kamera ve ekran olarak soruyorum bir de işlemci zaten yapay zeka ve fotoğraf düzenleme olarak SD 845'den iyidir diye tahmin ediyorum.

POCO F3 nasıl sence? S20 FE'nin kutusundan çıkan şarj adaptörü cidden kötü az da olsa benim gözümde POCO'yu 1 tık öne atıyor. Senin görüşün nedir?

S20 FE varken alınmaz.
Kamera olarak Note 10s seviyesinde, ekranı daha iyi değil (S20 FE super AMOLED, F3 AMOLED olduğu için daha kötü bile denilebilir), ve yazılım olarak çok daha geride.

İşlemcisi biraz daha iyi ama umursamaya değecek kadar değil.

S20 FE varken alınmaz.
Kamera olarak Note 10s seviyesinde, ekranı daha iyi değil (S20 FE super AMOLED, F3 AMOLED olduğu için daha kötü bile denilebilir), ve yazılım olarak çok daha geride.

İşlemcisi biraz daha iyi ama umursamaya değecek kadar değil.
Ekran olarak daha iyi Poco ondan eminim. Yazılım olarak ne gibi farklar var?

Hocam sizce kamerası nasıldır? Daha önce Xiaomi MI8 kullandım ve kamerasından aşırı memnundum, 12 MP + 12MP kamera kurulumuna sahipti ama arkadaşlarımın 64 ve 48 MP kameralarını çok rahat 2-3'e katlıyordu. Zaten alırken de baktığımda iPhone X ile kapıştığı için almıştım ve dediğim gibi aşırı memnundum. Bu alet sizce nasıldır? Özellikle kamera ve ekran olarak soruyorum bir de işlemci zaten yapay zeka ve fotoğraf düzenleme olarak SD 845'den iyidir diye tahmin ediyorum.

Gayet iyidir hocam SD 865 kullanan S20 FE, zaten bu bütçede genel olarak en çok tercih edilen ve önerilen cihaz :)

Kamera olarak önemli olan MP değil kamera sensörüdür ve bu konuda S20 FE rakiplerinden daha iyi. (POCO F3 modeline fark atıyor zaten :D)

Kamera olarak önemli olan MP değil kamera sensörüdür ve bu konuda S20 FE rakiplerinden daha iyi. (POCO F3 modeline fark atıyor zaten :D)
O sensör olayını zaten biliyorum hocam; benim orada anlatmak istediğim yani o da aynı FE gibi sensör ile MP olarak yüksek rakiplerini rahtça geçiyordu. Yani aslında düzenlemek gerekirse: Sensör olarak Xiaomi Mİ8'den Samsung FE'ye geçince üzmez değil mi? Çünkü gerçekten Mİ8'in kamerasının sensörleri çok iyiydi, sadece gece çekimi biraz daha kötüydü ama onu da Google CAM ile çözmüştüm. Bunu demek istedim yani.

Geri
Yukarı