12.000-13.000 TL hazır sistem önerisi

Ajan053

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar saygılar. Hazır sistem bilgisayar almak istiyorum fakat son dönemde kafam iyice karıştı 4 5 gün sonra alacağım sistem hala belli değil sadece kafamda 1 2 tane var.

Bu sistemler kafamda olan sistemlerden 2'si fakat hangisini alsam bilemedim İncehesap'tan almak istiyorum fakat diğer sitenin sistemi daha cazip duruyor ne yapsam bilemedim bu yüzden başkalarına da danışmak iyi olur dedim şimdiden teşekkürler.
Bütçe:12.000-13.000

Hocam Tebilon'daki bir tık daha üstün gibi ama maalesef 2'sininde PSU C4.

Yükseltmeden alırsan Performax PSU ile gelir. Performax malzeme kalitesi dandik.
Halk arasında bomba denir güvenilir değildir sisteminizi o kadar dandik PSU'ya emanet etmeyin Yoksa bütün sistem elinizde patlayabilir.

Hocam peki bu önerdiğiniz kasa vs. zorunlu mu yani yükseltmeden alırsam ne gibi bir problem yaşarım pek bir bilgim yok bu konuda şimdiden teşekkürler.

Eğer bütçeniz yetmiyorsa satın alın tekrar bütçeniz olursa başka bir PSU alırsınız.

Son düzenleme:
Yükseltmeden alırsan Performax PSU ile gelir. Performax malzeme kalitesi dandik.
Halk arasında bomba denir güvenilir değildir sisteminizi o kadar dandik PSU'ya emanet etmeyin yoksa bütün sistem elinizde patlayabilir.

Eğer bütçeniz yetmiyorsa satın alın tekrar bütçeniz olursa başka bir PSU alırsınız.

Eğer gerekiyorsa kasayı Zalman yapacağım sistemi riske atmama gerek yok diye düşünüyorum desteğiniz için teşekkürler.

Halk arasında bomba denir güvenilir değildir sisteminizi o kadar dandik PSU'ya emanet etmeyin yoksa bütün sistem elinizde patlayabilir.

Bilen birini bulmuşken sorayım bu sisteme soğutucu olarak bir şey lazım mı lazımsa ne lazım cevaplarsan sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı