12.000₺ bütçe ile RTX 3070 sistem toplanır mı?

Şu an altın almak için en kötü zaman 300 liraykrn almayıp 1 ay sonra 450'den almak mantıksız.

İki ay sonra 500 olacak zaten TL değer kaybediyor parasını bir an once elden çıkarması gerekiyor şu anki düzenle düzelmeyecek ekonomiyi öngörmek zor değil bir şey almak için en doğru zaman şu an 12K değil de 120K nakiti olsa altın değil araba al derdim Türkiye'de bir şeyin ucuzladığnı gördünüz mü pahalıdan alsa bile yine aldığı fiyattan fazlasına satıcak dolar alıp satarken 50 kuruşluk farktan dolayı ancak dolar 10 TL olursa ancak kazanmış olur şu an bence altın mantıklı bir şey göremiyorum varsa bana da yazın.
Arkadaşlar yatırım tavsiyesi yapmak suçtur. Lütfen dikkat edin. Sonra başınız ağrır. @mertpivvo @Yumak

Ben kurallarda göremedim ama?

Ben kurallarda göremedim ama?
Forum kuralı değil, devlet kuralı bu. :D

Konuya gelirsek aşırı zor. Sadece 3070'li sistem olsa belki ama birde monitör demişsiniz. Sırf ekran kartı 6K olur monitörde 2K. Elinizde idare edecek kadar harddisk ya da SSD varsa belki toplanabilir. Bu parçayı sonra da alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Pardon arkadaşlar TL şahlanıcak yanlış bilgi verdim.
Hayır olay o değil. Yatırım tavsiyesi yapmak aracı kuruluşlar hariç yasaktır. Bu arkadaş sizin tavsiyize uyuduğunda kayıp yaşarsa suçlu siz olursunuz.

Geri
Yukarı