12K ile RTX 3070 sistem toplanır mı?

Özür dilesen iyi olur 12K'yı 13000 olarak yazman bayağı hoş çünkü.

Pardon ama siz kim olup da "özür dilesen iyi olur." Yazıyorsun? Burada hiçkimseye özür dilemek zorunda değilim, özür diliyorsam benim kendi kişisel kararım/alçakgönüllülüğüm. burada hepimiz insanız, hatalar olabilir.
Arkadaşlar düz mantıkla ekran kartı 6000TL olsa, işlemci 2500TL olsa, anakart 750-800TL olsa, RAM 1000TL olsa, PSU+kasa 1000TL olsa, depolama birimleri 750-1000TL arası olsa olabilir diye düşünüyorum. Parçaları da indirime getirdiğiniz sürece çok da güzel olur hatta. (Tamamen düz mantık kullandım işte şu şudur bu budur demeye gerek yok.)

RAM 1000 TL olmaz. RGB yoksa 2x8GB 3000MHz RAM en fazla 600 tutar.

Pardon ama siz kim olup da "özür dilesen iyi olur." Yazıyorsun? Burada hiçkimseye özür dilemek zorunda değilim, özür diliyorsam benim kendi kişisel kararım/alçakgönüllülüğüm. burada hepimiz insanız, hatalar olabilir.

RAM 1000 TL olmaz. RGB yoksa 2x8GB 3000MHz RAM en fazla 600 tutar.
Olabilir tabii ama karşındakinin hatasını ararcasına bir eylemden sonra hata yapmanız zaten özür dilemenizi gerektirir, yanlış mıyım? Etik içinde cevap verin.
Saat gecenin 2'sinde bana bu tarz mesajlar atıyorsunuz zaten mantıklı düşünmek zor o yorgunukla bir de sizi tiye almayayım mı sizin yaptığınız gibi :).

Geri
Yukarı