12.000 lira bütçe ile hangi GPU alınmalı?

Kartın güzelliğine değil kendisine bakacaksın. Ben de simsiyah kasaya bembeyaz ve pembeli RTX 4070'i tipinden dolayı takmadım, ikinci elde en F/P buydu ondan taktım.

6750 XT gereksiz güç tüketen ve gereksiz yüksek fiyata satılan karttır. Kardeşi 6700 XT'yi OC yapsan 6750 XT oluyor zaten hem 2-3K daha ucuzlar. Aynı fiyatta ise RX 6800 bunu parçalıyor. Anlamsız bir kart.

RX 6700 fiyatları gereksiz artmış. Ederi en fazla 7.5K'dır o kartların ki ben fırsatçılık yapıp eski kartı 10.5K'ya okutmuştum. Temiz rx 6800 veya 6800xt bulunursa çok iyi olur.

Kartın güzelliğine değil kendisine bakacaksın. Ben de simsiyah kasaya bembeyaz ve pembeli RTX 4070'i tipinden dolayı takmadım, ikinci elde en f/p buydu ondan taktım.

6750 XT gereksiz güç tüketen ve gereksiz yüksek fiyata satılan karttır. Kardeşi 6700 XT'yi OC yapsan 6750 XT oluyor zaten hem 2-3K daha ucuzlar. Aynı fiyatta ise RX 6800 bunu parçalıyor. Anlamsız bir kart.
Yok şekil tip açısından demedim. Garantisiz vs kartlara 11k çekmişler. Biri 11.250 yazmış fotoğraf koymaya üşenmiş. Bunları kastetmiştim.

Maalesef. Küçük bir yerde yaşıyorum o yüzden yüz yüze test imkanım genelde olmuyor.

Param Güvende ile al testini kendin yap. Elden almaktan bile güvenli ayrıca tamamen alıcıyı koruyan bir sistem. Ben Param Güvende ile aldım kendi kartımı, bastım 17K'yı geldi yaptım tüm gün istediğim testi kendi bilgisayarımda. Beğendim verdim onayı param aktarıldı bu kadar.

Param Güvende olduğu sürece sen rahat ol, nerede satılırsa satılsın.

Param Güvende ile al testini kendin yap. Elden almaktan bile güvenli ayrıca tamamen alıcıyı koruyan bir sistem. Ben Param Güvende ile aldım kendi kartımı, bastım 17K'yı geldi yaptım tüm gün istediğim testi kendi bilgisayarımda. Beğendim verdim onayı param aktarıldı bu kadar.

Param Güvende olduğu sürece sen rahat ol, nerede satılırsa satılsın.
Yurtdışı kart almak mantıklı olur mu? İlanlarda Asrock Markasının RX6800 modeli var.

Örnek: https://www.sahibinden.com/ilan/iki...nget-pro-rx-6800-ekran-karti-1144517385/detay

Geri
Yukarı