12.000 TL alınacak en iyi telefon nedir?

Bayağı kopyalamışlar :D. Ama güzel olmuş. İkonları ikon paketi olarak mı kurdunuz monet mi geldi? Bayağıdır Samsung kullanmadığım için bilmiyorum.

Renk paleti kendi özelliği duvar kâğıdına göre renk paletleri oluyor istersen onu uyarlıyorsun.

Screenshot_20230420_144915_Wallpaper and style.jpg

Oha. 26 GB sistem ne hocam.

Normal bence.
Ultra modellerde sistem daha çok yer kaplıyor.

Çin malları mı?? Oppo telefonlar Türkiye'de üretilmeye bile başlanmışken, Xiami de aynı şekilde, nasıl Çin malı diye genelleyebiliyorsunuz?
Benim açımdan tartışmaya girecek konu değil. Vivo, huawei vs. alabilir, tavsiye edebilirsin. Senin düşüncen. Benim düşüncem de bu. Kimse kimsenin fikrini kabul etmek zorunda değil.karşı fikrin neyse söyle geç.

Benim açımdan tartışmaya girecek konu değil. Vivo, huawei vs. alabilir, tavsiye edebilirsin. Senin düşüncen. Benim düşüncem de bu. Kimse kimsenin fikrini kabul etmek zorunda değil.karşı fikrin neyse söyle geç.
Ben fikirlerinize laf etmedim. Ama bu şekilde genellerseniz, yorum yapmak en büyük hakkımdır.

Düzgün bir telefon istiyorsa, fiyat bandını aşması lazım. Ve Samsung telefonların oyun performansları rezalet. Güncelleme alıp almaması güvenliğini belirler. Bu yüzden önemlidir.

Sanırım kelimesiyle bir yere varamazsınız.

Baktım kesin olarak alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı