12.000 TL alınacak en iyi telefon nedir?

Siz şunu anlamak istemiyorsunuz neden yeni çıkış yapmış cihazda düşük sistem koyuyorlar biliyor musun?

Bir telefonu uzun yıllar kullanmam maksimum 3 yıl kullanırım 5G'ye geçsek bile başarılı olabilir miyiz daha 4.5G düzgün değil.
Ayrıyeten a serisi orta segment seri hiçbir zaman yüksek özellik koymazlar.
Ve telefon seçiminde kişiden kişiye değişir ben performansa, üstün özelliğe bakarım ama güncelleme desteği isteyen güncellik isteyen yeni telefon alabilir.

Android dede iOS dada 6 7 yıl.

Annem A5 2016 kullanıyordu 7 yıl kullandı tam telefon çok yavaşlayınca A34 aldım 9800e memnun şu an ama biraz kalın.
Burada da kişiye bağlı değişiyor annem çok bir şey yapmıyor telefonda uzun süre kullaması gerek diye bunu aldım almışken iyisi olsun dedim.

Düzgün bir telefon istiyorsa, fiyat bandını aşması lazım. Ve Samsung telefonların oyun performansları rezalet. Güncelleme alıp almaması güvenliğini belirler. Bu yüzden önemlidir.

Sanırım kelimesiyle bir yere varamazsınız.

S21 FE'nin son güncellemesi Android 15.
Screenshot_20230420_121226_Samsung Internet.jpg

Bence biraz daha koyup S21 FE alsın hem Android 16 da alacak sanırım tabii ben çıkamam diyorsanız S20 FE Snapdragon modeline bakın ama kesinlikle Snapdragon olsun Samsung adamdır bence.

S20 FE Exynos bulamaz zaten satışı da üretimi de durduruldu.

Son düzenleme:
Bir telefonu uzun yıllar kullanmam maksimum 3 yıl kullanırım 5G'ye geçsek bile başarılı olabilir miyiz daha 4.5G düzgün değil.
Ayrıyeten a serisi orta segment seri hiçbir zaman yüksek özellik koymazlar.
Ve telefon seçiminde kişiden kişiye değişir ben performansa, üstün özelliğe bakarım ama güncelleme desteği isteyen güncellik isteyen yeni telefon alabilir.

Annem A5 2016 kullanıyordu 7 yıl kullandı tam telefon çok yavaşlayınca A34 aldım 9800e memnun şu an ama biraz kalın.
Burada da kişiye bağlı değişiyor annem çok bir şey yapmıyor telefonda uzun süre kullaması gerek diye bunu aldım almışken iyisi olsun dedim.

S21 FE'nin son güncellemesi Android 15.Eki Görüntüle 1747419

S20 FE Exynos bulamaz zaten satışı da üretimi de durduruldu.
S20 FE'den bahsediyorum, 21'den değil.

O kadar yazdığımdan son yazdığımı mı anladınız?
Sanırım Android 16 alabilire yanıt verecektim Android 15 son diye.
Ben de S21 FE'den bahsetmediğimizi söyledim. S20 FE'nin son büyük Android güncellemesi Android 13 oldu. Ve en başta dediğim gibi, OneUI ağır. Ve oyun optimizasyonu çok kötü.

One UI arayüzü ağır değil ama boş uygulamalarda var Google'nin uygulamalarını kopyalamış.
Ya da oyun optimizasyonu kötü değil oyun oynarken kasmıyor bu önemli ama yüksek FPS alamazsın kısıtlıyor mu ne yapıyorsa Samsung zaten oyun odaklı değil.
Android arayüzlerinde One UI gibi dolu şık güzel bir arayüz söyleyin?
S20 FE kullanıyorum arayüz ağır değil yağ gibi.

One UI arayüzü ağır değil ama boş uygulamalarda var Google'nin uygulamalarını kopyalamış.
Ya da oyun optimizasyonu kötü değil oyun oynarken kasmıyor bu önemli ama yüksek FPS alamazsın kısıtlıyor mu ne yapıyorsa Samsung zaten oyun odaklı değil.
Android arayüzlerinde One UI gibi dolu şık güzel bir arayüz söyleyin?
S20 FE kullanıyorum arayüz ağır değil yağ gibi.
Ağır derken uygulamaları kastettim zaten. Ayrıca eğer ben 13k bir telefon alacak olsam oyun performansu da iyi olsun isterim. Kısıtlama istemem. ColorOS kullanıyorum ben. OneUI gibi çok dolu değil ama bana göre şık bir arayüz.

Ağır derken uygulamaları kastettim zaten. Ayrıca eğer ben 13K bir telefon alacak olsam oyun performansu da iyi olsun isterim. Kısıtlama istemem. ColorOS kullanıyorum ben. One UI gibi çok dolu değil ama bana göre şık bir arayüz.

Bundan önce Oppo A52 kullanmıştım evet One UI gibi çk özellik barındırmıyor Bixby, modlar ve rutinler, Bixby vision... Arayüz gerçekten sade,şık ve anlaşılırdı ve kulağa götürünce aramayı yanıtla ya da ekran kapalıyken bir şey çizip isyediğimiz uygulamayı açabiliyordum bunları arıyorum.

Kullanan biri olarak söylüyorum S20 FE'yi düşünmeden alabilirsin.
İlk çıktığı yıllarda düşünmeden alınabilirdi. Şu an onu geçen modeller de var.

Bundan önce Oppo A52 kullanmıştım evet One UI gibi çk özellik barındırmıyor Bixby, modlar ve rutinler, Bixby vision... Arayüz gerçekten sade,şık ve anlaşılırdı ve kulağa götürünce aramayı yanıtla ya da ekran kapalıyken bir şey çizip isyediğimiz uygulamayı açabiliyordum bunları arıyorum.
Özellik barındırıyor hala... A serisi genelde az özellik barındırıyor. Global sürümlere bakarsanız gayet özellikler açısından zengin. Ama sade.

Ne var tam olarak bu fiyatta S20 feyi geçen bir model.
A73 geçemez.
A54 geçemez.
Realme GT 2 geçiyor gibi oldu FHD 30FPS ön kamerada geri ama SD 888 güzel.

Özellik barındırıyor hala... A serisi genelde az özellik barındırıyor. Global sürümlere bakarsanız gayet özellikler açısından zengin. Ama sade.

Evet a serisi az özellik barındırıyor genelde find serisinde kısıtlama olmuyor.
Yine de A52'nin o kulağa götürünce arama yanıtlama gibi özelliklerini beğeniyordum.

Geri
Yukarı