12.000 TL alınacak en iyi telefon nedir?

Şu insanların S20 FE takıntıları nereden geliyor acaba? OneUI arayüzü ağır, oyun optimizasyonları berbat. Realme GT 2 öneririm bu fiyata.
Bütçesini aşıyor.

Şu S20 FE ile S21 FE cihazları bu sitedeki fan boylar stokları erittirdi sanki başka cihaz yokmuş gibi direk S20 FE al diyor yahu cihazdan haberleri yok 3 4 senelik cihaz nasıl öneri yapabiliyorlar. Bir yandan da iPhone fan boyları var git 6S al diyen tipler var güncel adam akıllı o fiyatlara güzel cihazlar var şuraya rakibimiz varsa güncel cihaz yazın yoksa yazmayın arkadaş..
S20 FE bu fiyat bandındaki (11000-12000) bütün telefonlardan daha üstün performansa sahip.
Güncelleme alıp almaması performansını belirlemiyor.
S20 FE 2,5 senelik bir cihaz ve bu fiyat bandındaki telefonlardan çok çok üstün.

Bütçesini aşıyor.

S20 FE bu fiyat bandındaki (11000-12000) bütün telefonlardan daha üstün performansa sahip.
S20 FE 2,5 senelik bir cihaz ve bu fiyat bandındaki telefonlardan çok çok üstün.
O model aralığındaki yeni çıkış yapmış 5G uyumlu cihazlar çöp diyorsun yani A serisi vs..

Ön ve arka kamera 4K 60FPS çekim yapıyor.
Snapdragon 865 kullanıyor
Bu fiyat bandındaki bazı telefonlarda OIS bulunmuyor.
One UI arayüzü biraz dolu ama MIUI gibi Android kullanıcı arayüzlerinden daha şık, sade(tamam Google'nin bazı uygulamalarını Samsung kopyalamış olabilir örneğin Bixby vision...)
30X dijital Zoom
Kablosuz şarj.
Wireless Power shraing gibi üst düzey Premium özellikleri de içeriyor.

O model aralığındaki yeni çıkış yapmış 5G uyumlu cihazlar çöp diyorsun yani a serisi vs.

Çöp demiyorum S20 FE'den geriler diyorum (güncellik dışında)
Kıyasla bak A54'e bak A73e bak.
Ön ve arka kamera 4K 60FPS çekim yapıyor.
Snapdragon 865 kullanıyor
Bu fiyat bandındaki bazı telefonlarda OIS bulunmuyor.
One UI arayüzü biraz dolu ama MIUI gibi Android kullanıcı arayüzlerinden daha şık, sade(tamam Google'nin bazı uygulamalarını Samsung kopyalamış olabilir örneğin Bixby vision...)
30X dijital Zoom
Kablosuz şarj.
Wireless Power shraing gibi üst düzey Premium özellikleri de içeriyor.

Düzeltiyorum fiyat aralığındaki..
A serisine bakalım
Ön ve arka kamera 4k 30fps
Snapdragon 778g ve exynos 1280 verdiği performans nerede Snapdragon 865in verdiği performans nerede

Çöp demiyorum S20 FE'den geriler diyorum (güncellik dışında)
Kıyasla bak A54'e bak A73e bak.

Bir üretici SD 888 kullanan telefona neden 4K 60FPS video çekim desteği sağlamaz ki onu geçtim ön kamera FHD 30FPS bari 60FPS yapaydın.
Yinede güzel.

Bence biraz daha koyup S21 FE alsın hem Android 16 da alacak sanırım tabii ben çıkamam diyorsanız S20 FE Snapdragon modeline bakın ama kesinlikle Snapdragon olsun Samsung adamdır bence.

Bütçesini aşıyor.

Düzgün bir telefon istiyorsa, fiyat bandını aşması lazım. Ve Samsung telefonların oyun performansları rezalet. Güncelleme alıp almaması güvenliğini belirler. Bu yüzden önemlidir.

Bence biraz daha koyup S21 FE alsın hem Android 16 da alacak sanırım tabii ben çıkamam diyorsanız S20 FE Snapdragon modeline bakın ama kesinlikle Snapdragon olsun Samsung adamdır bence.
Sanırım kelimesiyle bir yere varamazsınız.

A serisine bakalım
Ön ve arka kamera 4K 30FPS
Snapdragon 778g ve Exynos 1280 verdiği performans nerede Snapdragon 865'in verdiği performans nerede

Siz şunu anlamak istemiyorsunuz neden yeni çıkış yapmış cihazda düşük sistem koyuyorlar biliyor musun? Enflasyon yüzünden çünkü şirket satış yapmak istiyor 20 liraya satamayacağı içinde 10 liralık yapıyor ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi şimdi gidip eski çıkmış cihazda alabilirsin ama hepsinin bir ömrü var Android dede iOS dada 6 7 yıl arasındadır siz şimdi 2.5 senelik cihazı 0 aldğını farz et kutusundan çıkarır çıkarmaz bataryasını değişmeniz lazım çünkü o batarya bitmiş olacak onu da geçtim 2 sene daha kullandın 4.5 sene olacak o yeni üretim batarya bulamayacaksınız ki şu an bile o telefonun parça üretimi kesilmiş 2 sene sonra da 0 güncelleme alır hadi onu da geçtim seneye 5G'ye geçeceğiz o zaman yine elinizde patlayacak her halükarda.. . Yani bu işin sonu yok alıyorsan yeni çıkış yapmış cihaz al en azından 2 sene para vermezsin

Siz şunu anlamak istemiyorsunuz neden yeni çıkış yapmış cihazda düşük sistem koyuyorlar biliyor musun? Enflasyon yüzünden çünkü şirket satış yapmak istiyor 20 liraya satamayacağı içinde 10 liralık yapıyor ne kadar ekmek o kadar köfte meselesi şimdi gidip eski çıkmış cihazda alabilirsin ama hepsinin bir ömrü var Android dede iOS dada 6 7 yıl arasındadır siz şimdi 2.5 senelik cihazı 0 aldğını farz et kutusundan çıkarır çıkarmaz bataryasını değişmeniz lazım çünkü o batarya bitmiş olacak onu da geçtim 2 sene daha kullandın 4.5 sene olacak o yeni üretim batarya bulamayacaksınız ki şu an bile o telefonun parça üretimi kesilmiş 2 sene sonra da 0 güncelleme alır hadi onu da geçtim seneye 5G'ye geçeceğiz o zaman yine elinizde patlayacak her halükarda.. . Yani bu işin sonu yok alıyorsan yeni çıkış yapmış cihaz al en azından 2 sene para vermezsin
Ben o kadar düdükleneceğime gittim 2022 çıkışlı giriş seviyesinde cihaz aldım gayet makul fiyata 2 sene kullanırım atarım güvenlik açığı derdim yok devamlı güncel istediğim oyunlarıda oynuyorum gibi gibi gibi..

Geri
Yukarı