12.000 TL bilgisayar önerisi

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha fazlası ancak aşırı fark varsa olur. Öneriniz nelerdir? 12.000 TL için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam toplama konusunda yardımcı belki olabilirdim ama hazır konusunda cidden çok iyi arkadaşlar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video yardımcı olabilir belki.
Şimdiden hayırlı olsun.
Maalesef stok bitmiş. Technopat'ın son paylaştığı sistem piyasasına göre en iyisi gibi sanırım.

Daha iyisini bulamadım.

Kendim alsam toplama alabilirim belki ama arkadaşım alacak ve hazır sistem onun için en iyisi.

Maalesef stok bitmiş. Technopat'ın son paylaştığı sistem piyasasına göre en iyisi gibi sanırım.

Daha iyisini bulamadım.

Kendim alsam toplama alabilirim belki ama arkadaşım alacak ve hazır sistem onun için en iyisi.

Hocam hazır sistem tavsiye etmem toplayarak daha iyisini alabilirsiniz.

Tamam o zaman bir toplama atın değerlendireyim. Altta bulabildiğim en iyi hazır sistem var. Daha iyisini atarsanız değerlendirebilirim.

Hocam toplamalara ve hazır sistemlere baktım en iyisinin bu olduğuna karar verdim.

Tamam o zaman bir toplama atın değerlendireyim. Altta bulabildiğim en iyi hazır sistem var. Daha iyisini atarsanız değerlendirebilirim.

PSU - kasa - anakart işinden pek anlamam arkadaşlar önerirse daha iyi olacaktır 2000 TL ile rahat alırsınız zaten.

Son düzenleme:
Hocam toplamalara ve hazır sistemlere baktım en iyisinin bu olduğuna karar verdim.

PSU - kasa - anakart işinden pek anlamam arkadaşlar önerirse daha iyi olacaktır 2000 TL ile rahat alırsınız zaten.
Bu attıklarınızla bütçeye sığması pek mümkün değil gibi sanki. Kasa ve PSU yu Rampage Gamepower falan alırsak anca. Hazır sistem daha uygun gibi şuan.

Ayrıca attığınız hazır sistem de 14.000 TL. Bütçeye uymuyor.

Geri
Yukarı