12.000 TL bütçe için sistem tavsiyesi

Bütçe
12.000₺

xxheroxx3

Femtopat
Daha fazla  
12000₺ kadar bir bütçem var. Bu fiyat ile alabileceğim en iyi sistemi almak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdilik bu fiyata bulabildiğim en iyi hazır sistem bu:

Bunun dışındaki toplama veya başka hazır sistem önerilerine de açığım.

12000₺ kadar bir bütçem var. Bu fiyat ile alabileceğim en iyi sistemi almak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Şimdilik bu fiyata bulabildiğim en iyi hazır sistem bu:

Bunun dışındaki toplama veya başka hazır sistem önerilerine de açığım.
Bu sistem güzel hocam bütceniz bandında parça kalitesi olsun vesaire iyi. 13K civarı cikarsaniz 6700 3060 falanda var.

Buda güzel ama kasa stok yok galiba.

Son düzenleme:
Bu sistem güzel hocam bütceniz bandında parça kalitesi olsun vesaire iyi. 13K civarı cikarsaniz 6700 3060 falanda var.

Bu da güzel ama kasa stok yok galiba.

Kasası stokta yok maalesef ama özelleştirilebiliyor mu diye bakacağım teşekkürler tavsiyen için.
13K ya kadar çıkarsam 6700 veya RTX 3060 ile 6600 arasında ki fiyat farkına değebilecek bir performans farkı var mı? Eğer değecek bir fark varsa bütçeyi biraz arttırabilirim.

Sistem güzel hocam 12K bütçede daha iyisini bulamazsınız diye düşünüyorum.
Sizinle aynı fikirdeyim hocam. Teşekkürler fikriniz için.

Kasası stokta yok maalesef ama özelleştirilebiliyor mu diye bakacağım teşekkürler tavsiyen için.
13K ya kadar çıkarsam 6700 veya RTX 3060 ile 6600 arasında ki fiyat farkına değebilecek bir performans farkı var mı? Eğer değecek bir fark varsa bütçeyi biraz arttırabilirim.

Sizinle aynı fikirdeyim hocam. Teşekkürler fikriniz için.
3060 ile denk gibi aslında 6600 ama 6700 genel anlamda daha iyi 3060Tİ gücünde nerdeyse.

Ama şöyle bişe var işlemciyi 5500'e düşürmeniz gerekmekte seçim size kalmış.

Son düzenleme:
3060 ile denk gibi aslında 6600 ama 6700 genel anlamda daha iyi 3060Tİ gücünde nerdeyse.

Ama şöyle bişe var işlemciyi 5500'e düşürmeniz gerekmekte seçim size kalmış.
Peki hocam 6700XT li sistem almak mantıklı olur mu? En mantıklı bu sistemi bulabildim:

Peki hocam 6700XT li sistem almak mantıklı olur mu? En mantıklı bu sistemi bulabildim:
5500 hocam bu 5600 ile birlikte alın. Mantis sisteme bakın.

5500 hocam bu 5600 ile birlikte alın. Mantis sisteme bakın.
Yardımınız için teşekkürler hocam. Kart limiti yeterince artarsa mantis sistem alacağım banka ile iletişime geçtim başvuru kabul edilmez ise DOST KAYAOGLU Sistemini almam en mantıklısı olur sanırım. Çok çok sağolun tekrardan.

Konuyu sonradan gören arkadaşlar için tavsiyem;

ben bu sistemi aldım. Hem Anakart olarak hem işlemci olarak hem de ekran kartı olarak oldukça üstün ve fiyatı da ilk paylaştığım sisteme çok yakın. GPU'nun ASUS Dual ve xt olması da cabası. Size tavsiyem 900 TL fazla ödemekten kaçınmayın. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

Geri
Yukarı