12.000 TL laptop önerisi

emrre.exe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar mühendisliği okurken kullanmak üzere laptop alacağım. Araştırmalarım sonucunda Ryzen 7 5825U işlemcili bir laptop almaya karar verdim. Bütçem 12.000 lira. Aşağıdaki laptop hoşuma gitti sizce almaya değer mi? Önerilere açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artarsa:
Mühendislik için attığınız laptop işinizi görmez. En azından böyle bir şey almanız lazım ki 4 sene sıkıntı çekmeyin.

Bütçe artarsa:
Mühendislik için attığınız laptop işinizi görmez. En azından böyle bir şey almanız lazım ki 4 sene sıkıntı çekmeyin.
Bende iyi ekran kartlı bir laptop almak istiyorum ama bütçe malum 12.000 liranın üzerine çıkamam. Attığım laptoptaki ryzen 7 5825u işlemcisini çoğu yerde övüyorlardı mühendislik programları ve yazılım için çok rahat yeteceğini söylüyorlardı neden işimi görmez acaba?

Ben bu ürünü aldım 2 ay önce. 8 GB RAM takviyesi yaptım. Her işimi görüyor üzmedi şimdiye kadar. Sosyal’den tavsiye üzerine almıştım ben de.

Bende iyi ekran kartlı bir laptop almak istiyorum ama bütçe malum 12.000 liranın üzerine çıkamam. Attığım laptoptaki Ryzen 7 5825U işlemcisini çoğu yerde övüyorlardı mühendislik programları ve yazılım için çok rahat yeteceğini söylüyorlardı neden işimi görmez acaba?

Amazon.com.tr bu işinizi görebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı