12.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
12.000
Siz sorun yaşamadınız diye o ürün sorunsuz olmuyor yalnız, bir farkına varamadılar şunun. Isınma sorunları yüzünden 3060'ı tam verimli bir şekilde kullanamayacak alan kişi, ısınma sorunlarının dışında Clevo kasanın beraberinde getirdiği birden çok sorun var üstelik.

Benim attığım model 3050 Ti kullanıyor, dikkat ettiniz mi?

Kusura bakmayın ben sizin attığınızın fiyatını yanlış görmüş, attığım ASUS kötü benim şimdi fark ettim.

@Average Turko, oyun için işlemci bakımından da Abra daha iyi, Render performansları da hemen hemen aynı. Hala Abra'nın alınmasından yanayım.
Hocam Abra'da ki oyunlarda görülecek farka değmez. Ben attığınız laptopu gerçekte görmüş ve kullanmış biri olarak söylüyorum ki servisle konuşup yanlış bilgi almaktan daraldım. Arkadaşlarıma önermiştim, onlar aldılar. İlişkimiz zedelendi laptop yüzünden. (2 tane v11.4, 1 tane v11.5)
Allah'tan iadede sıkıntı olmadı. :D

Ben laptop önerisi için sonrasında yaşanabilecek sıkıntılara bakıyorum artık. Hiç biri dört dörtlük cihazlar değiller. Kişi aldıktan sonra yaşanan sıkıntıları görüp kötü hissetmektense emin olduğum şeyi önermek şahsi tercihimdir. Tabiki sizin görüşünüze de saygı duyuyorum.

Geri
Yukarı