12.000 TL laptop tavsiyesi

Bahather

Decapat
Saydığınız şeyler için o kadar para ödemeye gerek yok, attığınız model güzel ve yeterli fakat unutmayın 4 GB lehimli. Tek slot var RAM eklemek için. Bu modele bakılabilir;

Almışken daha güçlü bir işlemci iyi olabilir. Maksimum düzeyde bütçeyi kullanmak isterseniz farklı öneride bulunabilirim.

Saydığınız şeyler için o kadar para ödemeye gerek yok, attığınız model güzel ve yeterli fakat unutmayın 4 GB lehimli. Tek slot var RAM eklemek için. Bu modele bakılabilir;

Almışken daha güçlü bir işlemci iyi olabilir. Maksimum düzeyde bütçeyi kullanmak isterseniz farklı öneride bulunabilirim.
Teşekkürler hocam, birde farklı konularda şunu gördüm Lenovo V15 G3 82TV004MTX Ryzen 7 5825U 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Sizce sizin önerdiği ize karşın çok az daha fiyat ekleyerek bu laptop alınır mı?

Teşekkürler hocam, bir de farklı konularda şunu gördüm Lenovo V15 G3 82TV004MTX Ryzen 7 5825U 16 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Sizce sizin önerdiği ize karşın çok az daha fiyat ekleyerek bu laptop alınır mı?

Aradaki fiyat farkına göre Acer daha F/P durumunda ekstra olarak V15 giriş seviye denilebilecek bir kasa. Aspire 5 tercih ederdim ikisi arasında.

Aradaki fiyat farkına göre Acer daha F/P durumunda ekstra olarak V15 giriş seviye denilebilecek bir kasa. Aspire 5 tercih ederdim ikisi arasında.
Ben de bu modeli düşünüyorum önerinizden sonra. Lenovo V15 ile arasında kalmıştım. Acer'da RAM ekleyebiliyor muyuz?

Hocam attığınız ürün 9269 liraya kadar düştü, şimdi sipariş vereceğim. İlave olarak hangi RAM'i sipariş edebilirim?

Güzel fiyata düşmüş. Ürün gelince konusu açmanız daha iyi olur öneri için. CPU-Z içinden Memory ve SPD kısımlarının ekran görüntülerini eklersiniz. İsterseniz beni etiketlersiniz o konuya, dönüş sağlarım.

Güzel fiyata düşmüş. Ürün gelince konusu açmanız daha iyi olur öneri için. CPU-Z içinden Memory ve SPD kısımlarının ekran görüntülerini eklersiniz. İsterseniz beni etiketlersiniz o konuya, dönüş sağlarım.
Hocam bu ürün için düşünceleriniz nelerdir? Artıları veya eksilerini merak ettim...

Yeni konular

Geri
Yukarı