12.000 TL monitör önerisi

Bütçeyi azıcık daha genişletebilirim ama ortalama bu fiyatlarda arıyorum, önerileriniz ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Arkadaşlar özür dilerim detay yazmayı unutmuşum.

Hikayeli oyun ve yüksak grafitke oynayacağım görüntü kalitesi 1. derece önemli, 2K ve IPS tipi panel istiyorum.

Arkadaşlar özür dilerim detay yazmayı unutmuşum.

Hikayeli oyun ve yüksak grafitke oynayacağım görüntü kalitesi 1. derece önemli, 2K ve IPS tipi panel istiyorum.
Önerilerime baktınız mı? Konudaki ilk mesajda yer alıyor.

Önerilerime baktınız mı? Konudaki ilk mesajda yer alıyor.

Baktım. Açıkçası en F/P olanını almak isterim yani Xiaomi, ama Dell G3223D bayağı kişi tarafından övüldüğünü ve bayağı önerildiğini okudum, ayrıca 31.5 inç de var. Yine de kararsızlığım sağ olsun bu kadar iyi seçenekler arasında bile kafam karışıyor. Yine de tekrar sormak isterim, bunlardan hangisi beni bir ömür boyu rahat ettirir?

Baktım. Açıkçası en F/P olanını almak isterim yani Xiaomi, ama Dell G3223D bayağı kişi tarafından övüldüğünü ve bayağı önerildiğini okudum, ayrıca 31.5 inç de var. Yine de kararsızlığım sağ olsun bu kadar iyi seçenekler arasında bile kafam karışıyor. Yine de tekrar sormak isterim, bunlardan hangisi beni bir ömür boyu rahat ettirir?
Hepsiyle mutlu olursun. Ancak buradan sonrasi tercih meselesi. Buyuk istiyorsan G3223D al gec.

Geri
Yukarı