12.000 TL oyun ve okul için laptop önerisi

PatseNiko

Femtopat
Daha fazla  
Ben birkaç tane baktım Dell ve Acer'dan.
  • Acer Nitro AN515-55 16 GB RAM 512 GB SSD 1650 Ti
  • Dell 8 GB RAM 3050 512 SSD
Sizce 2000 fazla verip 16 GB RAM'lisini mi alayım yoksa kendim 8 GB RAM mi taktırayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım ve sogutma konusunda cok iyi evet. Eksikleri var ama F/P ürünü ben almanızı şiddetle tavsiye ederdim SSD ve RAM fiyatları da doları göz önüne alırsak uygun yani yükseltilebilir parçalar.

5600H ve 3050ti oldukca iyi kombin 1000 gpu serisinden iyidir en azından.

Masaüstü topla geç 🦍🤡

şaka şaka

Şöyle bırakarım linkleri ;

Ben birkaç tane baktım Dell ve Acer'dan.
  • Acer Nitro AN515-55 16 GB RAM 512 GB SSD 1650 Ti
  • Dell 8 GB RAM 3050 512 SSD
Sizce 2000 fazla verip 16 GB RAM'lisini mi alayım yoksa kendim 8 GB RAM mi taktırayım?
Alacaksan kendin tak.

8 GB RAM daha takıp bunu da alabilirsin.
Bu cihaz fiyat performans olarak çok iyi bunu da düşünebilirsiniz. Yakın zamanda tükenir çünkü önerdiğim çoğu kişi satın aldı.

HP Pavilion 15-EC2030NT AMD Ryzen 5 5600H 8GB 256GB SSD RTX 3050Ti
Fazla özgüven sahibisiniz galiba,stoklarda 3-4 taneden daha fazla bulunuyor bu ürünlerde.SSD ve RAM yükseltmesiyle o laptob 13-13.5K'ya kadar çıkar.

Alacaksan kendin tak.

8 GB RAM daha takıp bunu da alabilirsin.

Fazla özgüven sahibisiniz galiba,stoklarda 3-4 taneden daha fazla bulunuyor bu ürünlerde.SSD ve RAM yükseltmesiyle o laptob 13-13.5K'ya kadar çıkar.
Bu durumun benim olan özgüvenim ile alakası nedir ? Önerdigim kullanıcılar ürünleri alıyor. Keza ülkemizde ki stok durumu da vahim derece de. 13 13.5K değerine sahip olabilir ama o fiyat bandında daha iyisi varsa benim özgüvenime değil daha iyi olan notebooklara değinmeniz çok daha saglıklı olur :)

Bu durumun benim olan özgüvenim ile alakası nedir ? Önerdigim kullanıcılar ürünleri alıyor. Keza ülkemizde ki stok durumu da vahim derece de. 13 13.5K değerine sahip olabilir ama o fiyat bandında daha iyisi varsa benim özgüvenime değil daha iyi olan notebooklara değinmeniz çok daha saglıklı olur :)
Pardon ancak stoklar tükenebilir,benim önerdiklerim alıyor demenizden özgüvenli ve egolu olduğunuzdan başka bir şey anlaşılmıyor.

Pardon ancak stoklar tükenebilir,benim önerdiklerim alıyor demenizden özgüvenli ve egolu olduğunuzdan başka bir şey anlaşılmıyor.
Siz benim ne iş yaptığımı bilmeden fevri şekilde durumu yorumluyorsunuz :) Forum olarak sadece bu platformu kullanmıyorum. Sivil hayatımda da ne iş yaptığımı bilmiyorsunuz. Açıkcası siz bir şey bilmeden sadece konuşmak için konuşuyorsunuz.

Çevremde forumlarda yaptığım meslekte bu cihazları önerdiğimde genelde alınıyor ve alan kişiler olumlu da olsa olumsuz da olsa tarafıma dönüş sağlıyor. Bundan dolayı da önerdiğim cihazlar alınıyor diye bir cümle kurdum. Bu cümleyi de siz sadece konuşmak için konuştuğunuzdan dolayı farklı yorumluyorsunuz. Postu kirletmeye hiç gerek yok iyi günler.

Geri
Yukarı