12.000 TL sistem önerisi

Hocam RTX 3050'li sistem diğerine her konuda fark atar bence diğeri seçenek bile değil bu varken.

Kesinlikle hocam 12100F gerçekten çok iyi performans sergiliyor bizzat kullanıyorum.

4500 3600'dan daha düşük performans vermiyor mu yanlışmı biliyorum?

Doğru biliyorsunuz hocam o yüzden işlemci yükseltin dedim, ama Vatan PC'den almak her türlü daha mantıklı olacaktır.

Sinerji'den almak mantıklı mıdır?

Ekran kartını okumadım ve RAM hızınıda.

Bilmediğin konulara burnunu sokma PC'nin P'sini bilmiyorsun daha.

Kesinlikle hocam 12100F gerçekten çok iyi performans sergiliyor bizzat kullanıyorum.

Doğru biliyorsunuz hocam o yüzden işlemci yükseltin dedim, ama Vatan PC'den almak her türlü daha mantıklı olacaktır.

Bilmediğin konulara burnunu sokma PC'nin P'sini bilmiyorsun daha.

Zaten 12100F var her türlü besler.

İşlemciyi ve anakartı yükselterek alabilirsiniz. Anakart 520M olsun işlemci ise 5500.
Alternatif ki ben bunu şiddetle öneririm INTEL I3 12100F-MSI RTX 3050 AERO ITX-PRO H610M-B-KIOXIA 500GB SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Frekans TV toplamıştı.

Bu sistemi alırsanız hayatınızdaki en büyük hatayı yapmış olursunuz sakın yapmayın.

RX6500 XT hayatımda kullandığım en kötü karttı tavsiye etmem 4 GB çok yetersiz ve optimizasyon sıkıntısı var bir de 4.0 ve 3.0 slot arasında çok FPS farkı var.

Geri
Yukarı