12.000 TL sistem toplama

Ryzen 2700X vs i7 9700K

• Oy verenlerin toplamı
    36
Anakart: MSI Z390-A PRO
İşlemci: i7 9700K
İşlemci Soğutucu: SilverStone Tundra TD02LITE
Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 2080Ti Gaming Trio
RAM: G.Skill Aegis 8GB DDR4 3000Mhz (x2)
PSU: Thermaltake Smart 700W 80+
SSD: Samsung 860 Evo 250 GB
HDD: Toshiba P300 1 TB
Kasa: Xigmatek Frontliner EN8774

Toplamda 12.075 TL ediyor. Depolama konusunda farklılık yapabilirsin. HDD yerine daha büyük bir SSD alabilirsin. Yayın için olduğundan HDD koydum. Birçok oyun kurarsın diye düşünüyorum. Malum 1 TB SSD fiyatları uçuk.
kardeşim bende sadece bi kasa toplayacağımda 10600 var bir önerin olurmu topladığın sistem çok güzel esnetme şansım olsa arkadaşa topladın bu kasayı toplardım :)

Hocam bende unlost pro için konu açmıştım. Bence o sistem güzel. Bende aynı şekilde senin fiyatlarında sistem alacağım ve araştırmaktan yoruldum. Unlost prodaki kartı 2060 veya 2070 yapıp alacağım. O fiyata o sistem çıkmıyor zaten başka bir yerde. Ayrıca videosuda var, yayın yaparken oyun oynayabiliyorsun sıkıntısız bir şekilde.
Benimde içimden geçen intel ama bütçe kaldırmıyor ülkenin şartları malum. yarın unlost pro upgrade edip sipariş edicem ben :)
Hocam bende unlost pro için konu açmıştım. Bence o sistem güzel. Bende aynı şekilde senin fiyatlarında sistem alacağım ve araştırmaktan yoruldum. Unlost prodaki kartı 2060 veya 2070 yapıp alacağım. O fiyata o sistem çıkmıyor zaten başka bir yerde. Ayrıca videosuda var, yayın yaparken oyun oynayabiliyorsun sıkıntısız bir şekilde.
Benimde içimden geçen intel ama bütçe kaldırmıyor ülkenin şartları malum. yarın unlost pro upgrade edip sipariş edicem ben :)

Ayrıca estetik bir görünüme sahip. Sen 12k yı sadece kasa için ayırdıysan 2080'e upg. et. Ryzen 2700x çoklu çekirdekte daha iyi bir performansa sahip. Yani yayıncıysan işini 9700k dan daha iyi görür.

Ufuk kardeş ekte toplamış olduğum bilgisayarın çok güçlü olduğunu, render yapma ve oyun oynamada üst düzey performans sergileyeceğini düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 27
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı