12.000 TL sistem toplama

Ryzen 2700X vs i7 9700K

• Oy verenlerin toplamı
    36
Oyun oynayacağım evde olan bilgisayarımıda yayın olarak kullanacağım

Aslında hosuma gitti bu sistem ben 2070 alabilirim diye düşünüyordum sen diğer parçalardan kısmışsın bu aklımda yarın pc almaya gideceğim başka sistem gelmezse güzel bunu alabilirim teşekkürler 😄

Farklı yerlerden almak yerine itopya vatan inventus gibi yerlerden toplu şekilde almayı tercih ederim ilerisi için unlost pro nasıl sizce

Sizin tavsiyenizide merak ettim inventusda unlost pro var sizce o nasıl parçalarını 12.000e tamamlayınca
Rica ederim. Umarım hangi sistemi alırsanız güle güle kullanırsınız fakat işlemci dışında nereden kıstığımı anlayamadım ayrıca diğer yorumlara da bakarsanız yarısı 8gb ram takmış ya da daha düşük frekanslardan önermiş. Benim attığımda ise 16gb 3200 Mhz var.

Rica ederim. Umarım hangi sistemi alırsanız güle güle kullanırsınız fakat işlemci dışında nereden kıstığımı anlayamadım ayrıca diğer yorumlara da bakarsanız yarısı 8gb ram takmış ya da daha düşük frekanslardan önermiş. Benim attığımda ise 16gb 3200 Mhz var.
Sanırım mesajları ya da parçaları karıştırmışım suan tekrardan bbaktıkmda gayet güzelmiş :) UNLOST PRO - inventus peki bunun hakkında yorumun nedir rtx 2070 seçersek gibi

Monitor de 12.000 içinde miydi? Ona göre elimde iyi bir öneri var da.
Şuanda aoc 75 hz 1920x1080 monitörüm var sıkıntı olmazsa bir süre böyle kullanmak istiyorum yani sorun çıkarmazssa monitör istemiyorum bütün paramı kasaya vermek istiyorum
Birde rtx 2070 yeterli olur diye düşünüyorum ssd 500gb ram 16 gibi bi sistem süper olur

Şuanda aoc 75 hz 1920x1080 monitörüm var sıkıntı olmazsa bir süre böyle kullanmak istiyorum yani sorun çıkarmazssa monitör istemiyorum bütün paramı kasaya vermek istiyorum
Birde rtx 2070 yeterli olur diye düşünüyorum ssd 500gb ram 16 gibi bi sistem süper olur
Kasanın verimini daha iyi alabileceğin bir monitörle beraber 12k'yı azıcık aştı ama güzel bir sistem oldu.
371864

RTX 2080'li bir şey topla o zaman. Bir süre v-sync açıp 1080P'de performanslı bir şekilde oynarsın. Daha sonra 2k 144 Hz bir monitör almaya çalışırsın. Böyle olabilir.
O zaman tavsiyeni bekliyorum bilgisayarcıların eline düşmek istemiyorum yarın :)
Kasanın verimini daha iyi alabileceğin bir monitörle beraber 12k'yı azıcık aştı ama güzel bir sistem oldu.
Eki Görüntüle 371864
sistem süperde 32 inç çok fazla değil mi oyun oynamak için 24 kullanıyorum en fazla 27 alırım zaten alsam :)cs go lol pubg gibi oyunlar oynuyorum genelde

Sanırım mesajları ya da parçaları karıştırmışım suan tekrardan bbaktıkmda gayet güzelmiş :)UNLOST PRO - inventus peki bunun hakkında yorumun nedir rtx 2070 seçersek gibi
O zaman tavsiyeni bekliyorum bilgisayarcıların eline düşmek istemiyorum yarın :)

sistem süperde 32 inç çok fazla değil mi oyun oynamak için 24 kullanıyorum en fazla 27 alırım zaten alsam :)cs go lol pubg gibi oyunlar oynuyorum genelde
İsteğine göre monitörü değiştirebilirsin hocam ama kasa'yı kesinlikle öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı