12.000 TL telefon önerisi

Bütçe
12.000
87 Bin TL'ye biriktirmeye başlasın 20-30 sene sonra ulaşır hedefine. Arkadaşın bütçesinde alınabilecek kaliteli iOS cihaz yok. Kaliteli olmadığını söylemeyeyim fakat S20 FE'den üstün bir iOS cihaz yok. S serisi neredeyse tüm telefonlar gayet akıcı çalışıyor bu arada.

Güzel kardeşim 2017'den beri iPhone6 kullanıyorum. İlla son model alınmasına gerek yok. Güncelleme cart curt hikaye eğer profesyonel anlamda kullanmayacaksanız tabii ki. Kamerası 10 numara, hala son model Android telefonlarından daha iyi kamerası var. Günde 1 defa şarj ediyorum. Eğer kaliteli bir şey istiyorsanız alın kullanın kendi deneyimimi aktarıyorum aksi takdirde 2 3 telefon yine değiştirir iPhone alacağınız parayla eşit konuma getirirsiniz. Tekrardan söylüyorum dilinize sakız olan güncelleme konusu profesyonel değilseniz çok önem arz etmeyecek. Hala WhatsApp'tan son güncellemeler Android'lerden önce geliyor telefonuma.

Güzel kardeşim 2017'den beri iPhone6 kullanıyorum. İlla son model alınmasına gerek yok. Güncelleme cart curt hikaye eğer profesyonel anlamda kullanmayacaksanız tabii ki. Kamerası 10 numara, hala son model Android telefonlarından daha iyi kamerası var. Günde 1 defa şarj ediyorum. Eğer kaliteli bir şey istiyorsanız alın kullanın kendi deneyimimi aktarıyorum aksi takdirde 2 3 telefon yine değiştirir iPhone alacağınız parayla eşit konuma getirirsiniz. Tekrardan söylüyorum dilinize sakız olan güncelleme konusu profesyonel değilseniz çok önem arz etmeyecek. Hala WhatsApp'tan son güncellemeler Android'lerden önce geliyor telefonuma.
Kendisi şarj aletine bağlı yaşıyor. @Violet S

Nasıl günde sadece bir kez şarj ettiğinizi anlamış değilim. Ayrıca iPhone 6, WhatsApp'ın güncel sürümünü almıyor. Kamerasının nasıl son model Android telefonlardan daha iyi olduğunu anladınız? Giriş seviyesi modellere bakarak mı?

S20 FE işinizi görür.Ben kullanıyorum memnunum.RAM'i az ama bir performans düşüşü yaşatmadı bana şuana kadar.Tüm oyunları 60 FPS oynatıyor neredeyse.

Nasıl günde sadece bir kez şarj ettiğinizi anlamış değilim. Ayrıca iPhone 6, WhatsApp'ın güncel sürümünü almıyor. Kamerasının nasıl son model Android telefonlardan daha iyi olduğunu anladınız? Giriş seviyesi modellere bakarak mı?
söyledim ziya inan misaliyle söylemiş.

Güzel sallamışsın tebrikler vallahi 👍

Kullandığım için söylüyorum. Telefon bağımlısı bir insan değilim. Günlük işlerimi kolaylıkla günde 1 kere şarj ederek yapabiliyorum. Burdan nası kanıtlayabilirim anlamadım. Ayrıca whatsapp da son görüntülü sesli mesaj özelliği telefonuma geldi yani nasıl gelmiyor ???

Kamerası da her türlü bin basar son model Samsunglara alamayan fakr çocukları ağlayabilrisiniz.
Bu ekran süresini zaten S20 FE'de veriyor.Bize fakir çocuklar demişsinizde kendinizde iPhone'un en düşük modellerinden birini kullanmışsınız.Apple A8 chip-setli 32 GB bir telefonu sırf iOS olması sebebiyle SD 865'li 128 GB telefondan üstün tutmak saçmalığın daniskasıdır.

Bu ekran süresini zaten S20 FE'de veriyor.Bize fakir çocuklar demişsinizde kendinizde iPhone'un en düşük modellerinden birini kullanmışsınız.Apple A8 chip-setli 32 GB bir telefonu sırf iOS olması sebebiyle SD 865'li 128 GB telefondan üstün tutmak saçmalığın daniskasıdır.
Yusuf Allah aşkına sen S20 alabilirsin. Lütfen al.

Yusuf Allah aşkına sen S20 alabilirsin. Lütfen al.
Kullanıyorum zaten.Sırf yazılımı sebebiyle bir telefonun diğer özelliklerini çöpe atmak aşırı saçma.Telefonu alacak arkadaşın böyle bir saçmalığa düşmeyecektir umarız.

Geri
Yukarı