12.000 TL telefon önerisi

Bütçe
12000

mustafa.ozturk

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. 12000 TL bütçem var. Uzun süre dayanacak, kamerası iyi ve depolaması yüksek bir telefon arıyorum. Oyun amaçlı değil. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Naçizane önerimdir 120Hz ekran yenilemesi 8 GB + 3GB sanal RAM takviyesi ekran kalitesi olarak güzel telefondur.

Eğer bulabilirsen Xiaomi POCO X3 Pro alabilirsin kamerası çok çok iyi değil ama 256 GB depolaması ve işlemcisi sayesinde oyun oynarken de rahat edebilirsin.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Samsung Galaxy S20 FE (SM-G780G) ile POCO X3 kıyaslamasına baktım da S20 FE daha çok önerilmiş sanırım. Oyun amaçlı bir telefon aramadığımı göz önüne alırsak Hangi açıdan POCO X3'ü tercih edersiniz?

Açıkçası Redmi Note 11Pro en iyi tercih olacaktır. Oyun oynayamacak olsanız bile gündelik kullanım aşırı akıcı olur. Yüksek ömürlü batarya, 120Hz "AMOLED" Ekran, 67W hızlı şarj gibi çok güzel özelliklerle kesinlikle tercih Redmi Note 11Pro'dan yana olmalıdır.

Düzenleme: Bütçemden dolayı bende Redmi Note 11 kullanıyorum bu bile hayli hayli her konu da yeterken Note 11 Pro'yu düşünemiyorum efsane bir cihaz :)

Naçizane önerimdir 120Hz ekran yenilemesi 8 GB + 3GB sanal RAM takviyesi ekran kalitesi olarak güzel telefondur.

Daha önce Xiaomi marka telefon kullandım Note 7 ve Note 8. performans olarak memnun kalmadım açıkçası. Çok vakit geçmeden kasma sorunları başladı. O yüzden biraz soğuk bakıyorum Xiaomi marka telefonlara.

Daha önce Xiaomi marka telefon kullandım Note 7 ve Note 8. performans olarak memnun kalmadım açıkçası. Çok vakit geçmeden kasma sorunları başladı. O yüzden biraz soğuk bakıyorum Xiaomi marka telefonlara.

Şu an aktif olarak Note 8 Pro cihazını kullanıyorum bahsettiğiniz sorunları yaşamadım fiyatına göre en iyi seçenekler arasında tutmanız gerektiğini düşünüyorum.

Açıkçası Redmi Note 11Pro en iyi tercih olacaktır. Oyun oynayamacak olsanız bile gündelik kullanım aşırı akıcı olur. Yüksek ömürlü batarya, 120Hz "AMOLED" ekran, 67W hızlı şarj gibi çok güzel özelliklerle kesinlikle tercih Redmi Note 11Pro'dan yana olmalıdır.

Düzenleme: Bütçemden dolayı bende Redmi Note 11 kullanıyorum bu bile hayli hayli her konu da yeterken Note 11 Pro'yu düşünemiyorum efsane bir cihaz :)

2 kişi de 11 Pro'yu önerdi. Bu önerileri dikkate alacağım kesinlikle. Yorumun için teşekkür ederim. Bir tek daha önceki Xiaomi deneyimlerim beni geri itiyor. O yüzden S20 FE ye bir tık daha yakınım. Ama detaylı incelemeden sonra fikrim değişebilir.

2 kişi de 11 Pro'yu önerdi. Bu önerileri dikkate alacağım kesinlikle. Yorumun için teşekkür ederim. Bir tek daha önceki Xiaomi deneyimlerim beni geri itiyor. O yüzden S20 FE ye bir tık daha yakınım. Ama detaylı incelemeden sonra fikrim değişebilir.

12 Pro daha güncel bir tercih olur buna da bakmanızı öneririm.

S20FE'de güzel bir cihazdır. Ancak Xiaomi yeni çıkardığı MIUI13 ve yeni gelecek olan MIUI14 ile çok sorun olacağını sanmıyorum. Yine de Samsung tercih etseniz bile pişman olmazsınız S Serisi'de kalitelidir.

Geri
Yukarı