12.000 TL'ye oyun açacak bilgisayar önerisi

Bütçe
120000-10000

Alpete

Hectopat
Daha fazla  
Kasa alamıyorum müsait bir yerim olmadığından. PlayStation, Xbox, laptop ve türevlerine açığım. Ayrıca direksiyon seti vs çok eglendirir beni, v5h gibi 180 derecelik bir direksiyon bile eğlendiriyor beni. Heves deyip geçmeyin, 3 yıldır v5h ile olan hevesim gecmedi.

Diyecegim o ki, 12 bin TL'ye oyun oynayabilecegim eglenebilecegim bir şeyler lazim. Simdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop olarak bazı indirimleri oluyor bu bütçeyle düşük orta arası sistem önerilebilir ama benim tavsiyem biraz daha para biriktirmen hiç yoktan 20 25 arası olursa ortadan biraz daha iyi bir sistem alabilirsiniz.

Kasa alamıyorum müsait bir yerim olmadığından. PlayStation, Xbox, laptop ve türevlerine açığım. Ayrıca direksiyon seti vs çok eglendirir beni, v5h gibi 180 derecelik bir direksiyon bile eğlendiriyor beni. Heves deyip geçmeyin, 3 yıldır v5h ile olan hevesim gecmedi.

Diyecegim o ki, 12 bin TL'ye oyun oynayabilecegim eglenebilecegim bir şeyler lazim. Simdiden teşekkürler.

O bütçeye laptop alma alabilirsen Micro ATX PC veya Xbox Series S alabilirsin.

12 bin liraya anca ya ikinci el laptop alabilirsin yada paylaşımlı ekran kartı olan bir laptop alabilirsin. 3 ay once olsa ıdı belkı bulabılırdın ama şimdi hem kasalara hem laptoplara beya zam geldi. Kasa bile çok zor.

Diyecegim o ki, 12 bin TL'ye oyun oynayabilecegim eglenebilecegim bir şeyler lazim. Simdiden teşekkürler.

Bende masaüstü var CS:GO LoL vol açar GT5 oynatır satayım sana 🙂

2. El laptop ne önerirsiniz? İstanbul Avrupa yakasaında olması şart.

Kasa alamam maalesef.

Son düzenleme:
2. El laptop ne önerirsiniz? İstanbul Avrupa yakasaında olması şart.

Kasa alamam maalesef.

Elden tanıdığın birisinden almıyorsan 2.el hiç önermem sahsen, cızıgı kırıgı hasarı oluyor illaki. Eger sadece oyun oynayacaksan internetinde iyi ise serıes s al, monitor yoksa uzaktan bağlantı ile de oynanıyor telefon yada pc.

Diyecegim o ki, 12 bin TL'ye oyun oynayabilecegim eglenebilecegim bir şeyler lazim. Simdiden teşekkürler
10.000tl bu. 8gb ram eklemesi yapılmalı.

Bundan ucuz rtx laptop yok. Bütçen artarsa al zaman kaybetmeden.

Geri
Yukarı