12.000 TL'ye Oyun Sistemi Tavsiyesi

Öncelikle 12 bin tl ye sistem topluyorsan anakart işlemci güç kaynaği işlemci soğutucunu öncelikle alacaksin sonra monitörün 4k olucak geleceği düşünmek gerekir ve en son ekran kartini alacaksin çünkü ekran kartlari her yil güncelleniyor....
Sistemin gerekli herhangi bir kısmına önem verilmesi gerekmediği gibi bir ifadem var mı? Önerdiğim sisteme bakın isterseniz yorum yapmadan önce. Ben sadece oyun sistemlerinde, daha yüksek bütçelerde, maliyet olarak ekran kartı ve monitörün sivrildiğini, pahalı bir oyun sistemi için de zaten öyle yapılması gerektiğini yazdım. Hala da sözümün arkasındayım, çünkü öncelik oyun...

Screenshot.png
Screenshot2.png

Böle bir bilgisayara en az bence 600-700 tl'lik bir kasa gerekir.Sıvı soğutma da iyi olur.Monitörde en az 2k veya 4k olmalı.Bence benim yukarıda paylaştığım linkteki bilgisayari al hemde garantiside var bir sıkıntı çıkarsa onlar halleder.

Arkadaşlar gerçekten sağ olun siz önerilerde bulunun yakın bir zamanda sistemi toplayacağım topladığımda burada hangi tercihte bulunduğu yazarım.

@Selçuk07 nin topladığı sistem gerçekten güzel seni 5 yıl götürür. 5 yıl boyunca her gün 10 TL atsan kenara yeni o zaman çıkan yeni sistemleri rahatlıkla alırsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı