12.000 TL'ye Oyun Sistemi Tavsiyesi

Sistemin gerekli herhangi bir kısmına önem verilmesi gerekmediği gibi bir ifadem var mı? Önerdiğim sisteme bakın isterseniz yorum yapmadan önce. Ben sadece oyun sistemlerinde, daha yüksek bütçelerde, maliyet olarak ekran kartı ve monitörün sivrildiğini, pahalı bir oyun sistemi için de zaten öyle yapılması gerektiğini yazdım. Hala da sözümün arkasındayım, çünkü öncelik oyun...

Böle bir bilgisayara en az bence 600-700 tl'lik bir kasa gerekir.Sıvı soğutma da iyi olur.Monitörde en az 2k veya 4k olmalı.Bence benim yukarıda paylaştığım linkteki bilgisayari al hemde garantiside var bir sıkıntı çıkarsa onlar halleder.

Arkadaşlar gerçekten sağ olun siz önerilerde bulunun yakın bir zamanda sistemi toplayacağım topladığımda burada hangi tercihte bulunduğu yazarım.

Bence daha makul bir fiyata iyi bir sistem toplanabilir. Parayı yazık etmek demeyelim de kurtarmak diyelim. 6000 TL yeter gibi.

Ya yeterli bütçem olduğu için böyle bir tercih yaptım uzun bir süre gitsin istiyorum ek olarak.

6000 + 6000 olarak bölerseniz daha uzun süre gidebilir . Çünkü kimse size şu kadar süre gider garantisi veremez.

@Selçuk07 nin topladığı sistem gerçekten güzel seni 5 yıl götürür. 5 yıl boyunca her gün 10 TL atsan kenara yeni o zaman çıkan yeni sistemleri rahatlıkla alırsın.

5000TL civarı süper bir bilgisayar toplarsın. Tüm ihtiyaçlarını karşılayan ev için fazlasıyla yeterli olan.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…