12,000 TL'ye RTX 3060 alınır mı?

• Konuyu başlatan Yaban
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 108
  • Görüntüleme 4B
50 kişi de yazsa VRAM diyorsun al 12 GB 3060 12K ver o zaman… ya da 3080 alırsın Full HD oyun keyfi.
Hocam vram ileride sıkıntı çıkaracak bunun inkarı yapılmaz. 3080 i bende istiyorum hatta şu an mining sayfasında birileriyle konuşuyorum mining kartı 3080 ti yi 12 bin 3070 Ti yi 8 bine veriyor yurt dışı cihazı

Hocam vram ileride sıkıntı çıkaracak bunun inkarı yapılmaz. 3080 i bende istiyorum hatta şu an mining sayfasında birileriyle konuşuyorum mining kartı 3080 ti yi 12 bin 3070 Ti yi 8 bine veriyor yurt dışı cihazı
Bunu ben önerdim zaten sana ama ileride VRAM sorun olmaz merak etme kartın kas gücü olmadan istese de VRAM kullanamaz zaten. Gitgide o kas gücü yetersiz geldiğinden sizin gibi Full HD oynayacak bir insanda 8 GB VRAM yetersiz olmaz.

Attığınız linkteki kasa bu değil dikkat ederseniz.

Bunu ben önerdim zaten sana ama ileride VRAM sorun olmaz merak etme kartın kas gücü olmadan istese de VRAM kullanamaz zaten. Gitgide o kas gücü yetersiz geldiğinden sizin gibi Full HD oynayacak bir insanda 8 GB VRAM yetersiz olmaz.
3070 Ti yada 3080 bulamazsam şansımı amd den yana deneyeceğim. Diğer türlü alma şansım olmayacak. 6800 yada xt v.s

Merhaba, sistem komple hazır. Bir tek ekran kartı eksik. Bütçem max 12,000..
Aklımda ve gönlümde 3080 vardı ama o da düşecek gibi değil. 3060 ın iki modeli var. Bunlardan birini yada hangisini alırsam her oyunu ultra oynarım. Ne önerirsiniz? Amd istemiyorum. Teşekkürler

İ5 12400f
B660m Asus
Bekleyin, fiyatı 9 bine kadar düşüyor Akakçe’de. Ben benimkini 11 bine yakın almıştım.

Geri
Yukarı