12.000 TL'ye sistem toplama

Belki ben pek anlamıyorum ama gençler 2.5 saat sonra yeni ekran kartları tanıtılmıyor mu? Bence bu kadar yakınken bilgisayarı, hiç değilse ekran kartını almamalısınız. Yaklaşık 900 dolara RTX2080 önsipariş edebileceksiniz (büyük ihtimalle) ya Nvidia'nın sitesinden ya da Amazon'dan. Doların artmasını göz önünde bulunduruyorsanız zaten paranızı direk dolara çevirebilirsiniz.
2.5 saat sonra tanıtılacak bilgisini nereden aldınız ? Yanlış anlamayın bilgisizliğimden soruyorum eğer yayın yapılacak kaynağı belirtebilirseniz izleyebilirim.

o işlemci yerine ryzen 2700x alın sogutucuya da para vermezsiniz hem 2020 ye kadar aynı anakartla devam edersiniz.Tabi AMD Anakartla
1000 Dolardan aşağı rtx 2080 çıkmaz bence.

Öneri yaparken lütfen biraz araştırın fiyatları. İlk gördüğünüz ürünleri eklemeyin. Sinerji'de 4300TL'ye GTX 1080 var, arada 700TL var İnventus'taki ile. Büyük paralar bunlar. Ben sistem önerirken bildiğim tüm sitelere bakıyorum. 100TL, 50TL daha uygun var mı diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı