Çözüldü 12.000TL F/P Gaming Laptop önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
12.000TL ve azıcık daha üstü

Ahmet Selman

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Tasarım&Video Editörü
Üniversite ve oyun için bir laptop istiyorum. bütçem 12K (Biraz üstüne çıkabilir.) yeni çıkan bütün oyunları oynamak istiyorum. Bu sene içinde almak istiyorum. Çünkü sene başında dehşet zam gelecek diyorlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam forumda kullanan arkadaşlar da var. Game Garaj eski bir marka, Eksa olarak, bu yüzden gönlünüz rahat olabilir. Ve ürünün üreticisi MSI:) Leopard GL75 modelinin oyun testlerine bakabilirsiniz. Pc Hocası'nın yaptığı inceleme de mevcut.
Öyle diyorsanız bunu ciddi ciddi düşüneceğim. Aldığımda sıkıntı yaşarsam sizden bilirim :D
12-15k bütçe aralığında rtxli bir sistem bulabilecekken 1650 li bir sistem pek düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Şimdiden hayırlı olsun hocam. :)
@Ahmet Selman baktınız mı hocam?
Hocam detaylı araştırmasını yaptım birkaç bilgili kişiyle de görüştüm bu fiyat bandında en iyisi bu diyorlar dediğiniz gibi. İnşallah bu hafta içine siparişi veriyorum çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Hocam detaylı araştırmasını yaptım birkaç bilgili kişiyle de görüştüm bu fiyat bandında en iyisi bu diyorlar dediğiniz gibi. İnşallah bu hafta içine siparişi veriyorum çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.
Rica ederim hocam ne demek. Bir arkadaş bana kendi konumda önermişti, o günden beri çıkmıyor aklımdan:D
Nasip olursa 1TB ve 32GB RAM'li almak istiyorum. Bu fiyata cidden çok iyi çünkü.

MSI'da anca 1650 Ti bulur.
Bu bilgisayarın tıpatıp aynı özelliklere sahip olan msi marka laptopu 25k ya satılıyormuş(öyle duydum)
Msi tamamen marka adından kazanıyor.

Bu bilgisayarın tıpatıp aynı özelliklere sahip olan MSI marka laptopu 25K ya satılıyormuş(öyle duydum)
MSI tamamen marka adından kazanıyor.

Soğutma ve kalite ama 18K altı MSI almamalı.

Geri
Yukarı