12-13 yaş bıyık kesimi

UltraViolent

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar bunu Technopat'ta paylaşmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama yazıyorum. Benim bu son 4 ay içerisinde bıyıklarım gerçekten uzamaya başladı. Bu görünüşüm gerçekten berbat. Bıyıklarımı kesmek istesem de daha çok uzar ya da rengi koyulaşır diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bunu Technopat'ta paylaşmak ne kadar mantıklı bilmiyorum ama yazıyorum. Benim bu son 4 ay içerisinde bıyıklarım gerçekten uzamaya başladı. Bu görünüşüm gerçekten berbat. Bıyıklarımı kesmek istesem de daha çok uzar ya da rengi koyulaşır diye korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım?

15 imdeyim bıyıklarım uzun takmıyorum kafaya zaten dışarı çıktığımda maske var kötü bir görüntü olmuyor. Evdede yüzümü yıkadıktan sonra hiç aynaya bakmam.

Git berbere adam makine ile kısaltsın.

Ah şu ergenlik dönemi ve fiziksel geçişler :) Normaldir vücüdun olgunlaşmaya devam ediyor bu milyarlarca insan da aynı bir durum. O yüzden ne kendini kötü hisset ya da değiştirmeye çalış. Doğal davran doğan değişime müdahale etme :) Ha bir de jilet vursan kararır veya daha çok çıkar diye bir şey yok. Jilet senin kılının kök yapısını değiştirip bir kökten 1 kıl yerine 3 kıl çıkmasına neden olmuyor :)

Tıraş makinesi alıp kesebilirsiniz. Jiletle kesmenizi önermiyorum ama her neyle keserseniz kesin sakallarınızı yukarıdan aşağıya doğru kesin. Daha iyi kesmek, kılları iyice diplerinden kesmek için aşağıdan yukarıya sakın kesmeyin. Hele jiletle sakın. Philips MG3720 Erkek Bakım Seti 7’si 1 Arada Fiyatı
Pek iyi bir ürün değil ama zaten sizin için profesyonel bir cihaz şart değil.

Geri
Yukarı