12-15 bin TL bisiklet önerisi

bugra7834

Centipat
Daha fazla  
Bisiklette hareket yapan biri değilim. Dümdüz sürerim ama sağlam olsun şehir içi beni yormayacak güzel bir bisiklet istiyorum. Elektrikli de olur kaliteli olacaksa. Bütçe 12-15.

Son düzenleyen: Moderatör:

XC150'yi aktif olarak kullaniyorum. Hareket yapmama ragmen saglam bisiklet. Ama Carraro daha saglam ve daha iyi parcalara sahip. Bizim bir arkadasta aynisi var bende cok daha fazla hareket yapiyor. Sapasaglam. Fakat tekerleri biraz kalin oldugu icin yorabilir. O yuzden XC150 olabilir.

XC150'yi aktif olarak kullanıyorum. Hareket yapmama ragmen saglam bisiklet. Ama Carraro daha saglam ve daha iyi parcalara sahip. Bizim bir arkadasta aynisi var bende cok daha fazla hareket yapiyor. Sapasaglam. Fakat tekerleri biraz kalin oldugu icin yorabilir. O yuzden XC150 olabilir.

ST120 hakkında ne düşünüyorsun.

Fiyatina gore kotu. Mekanik fren olan modeli degerlendirilebilir. Ama hidrolik disk varken alinmaz.

Peki Carraro daytona 927'yi nereden bulurum mağazadan elden gidip alabilir miyim?

Fiyatina gore kotu. Mekanik fren olan modeli degerlendirilebilir. Ama hidrolik disk varken alinmaz.

Mağazasına baktımda uzaktaymış ST120 alacağım ya ben onu yükselttirm frenlerini falan en kralını alırım.

Peki Carraro daytona 927'yi nereden bulurum mağazadan elden gidip alabilir miyim?

Mağazasına baktımda uzaktaymış, ST120 alacağım ya ben onu yükselttirm frenlerini falan en kralını alırım.

Mağazasına baktımda uzaktaymış ST120 alacağım ya ben onu yükselttirm frenlerini falan en kralını alırım.

Mesaj düzenliyemiyorum moderotorler yazım yanlışı varsa banlamayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı