12-17 bin TL arası laptop tavsiyesi

Bütçe
12.000 - 17.000

BoomerElly

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Günlük kullanım için 12-17k bandında diz üstü bilgisayar bakıyorum, fazla oyun oynamayacağım fakat oynamak istersem de üzmeyecek bir bilgisayar olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Bütçe artar mı?

Bütçe artar mı?
Günlük kullanım için güzelmiş hocam :D

Normal IdeaPad işini görür Valorant'ta 100 FPS alti düşmez boşu boşuna 3050 Ti alıp neden bataryadan çile çeksin benim dediğim cihaz Ryzen 7 20GB RAM bulunuyor gündelik için ideal 8 10 saat batarya ömrü var kısaca Gaming önermek saçmalık.

Önerdiğin modelin tam versiyonunu bile atmamışsın, oynayacağı oyun da belli değil. Küçük oyunlar oynuyorsa günlük kullanım ağırlıklı bir cihaz alabilir fakat "arada oynayacağım" dediği oyun tipine bağlı.

Önerdiğin modelin tam versiyonunu bile atmamışsın, oynayacağı oyun da belli değil. Küçük oyunlar oynuyorsa günlük kullanım ağırlıklı bir cihaz alabilir fakat "arada oynayacağım" dediği oyun tipine bağlı.
Günlük kullanım bilgisayar diyorsa zaten küçük oyundur tutup r4 yada rdr2 oynamak için gündelik cihaz açmaz zaten modelide atarım birazdan başka işim var.

Normalde sizi seven biriydim burda ama toxic toxic davranışlarınız cidden garibime gitti :D Adam gündelik yazmış gidip gaming laptop atıyorsunuz üstelik birde küçük görme çabası ayrı neyse şimdi benim attığım laptop'u kötülersin en iyisi arkadaşa 3060 laptop öner 😁👍

Son düzenleme:
Günlük kullanım bilgisayar diyorsa zaten küçük oyundur tutup R4 ya da RDR2 oynamak için gündelik cihaz açmaz zaten modelide atarım birazdan başka işim var.

Normalde sizi seven biriydim burada ama toxic toxic davranışlarınız cidden garibime gitti :D Adam gündelik yazmış gidip Gaming laptop atıyorsunuz üstelik bir de küçük görme çabası ayrı neyse şimdi benim attığım laptopu kötülersin en iyisi arkadaşa 3060 laptop öner 😁👍

Toxiclik yaptığımı düşünüyorsanız peki, toxic birisiyimdir o zaman. Attığın laptopu da kötülerim, kötüleyebilirim 38 Wh bataryayla nereye 8-10 saat süre alıyorsun çünkü. Yaptığım öneriye saçmalık dediğin için bende sebebini belirttim, bu kadar alınmaya gerek yok. Olay arkadaşın oynayacağı oyun tipinde bitiyor kısaca, uzatmaya da gerek yok.

Geri
Yukarı