12.500 TL dolandırıldım

yiğit cengiz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, Letgo uzerinden bulduğum bir ekran kartı alacaktım. Arkadaşın bana yazamasını istedim ve yazdı.
Sonrasında anlaştık ve parayı açıklaması ile birlikte attım ziya kaya diye bir adama. Bana daha önceden sattığı çok fazla referanslarının olduğunu söyledi ve fotoğraflarını attı. Sonra kargolaması için bekledim ama bir şey gelmedi. Ben de tekrardan yazdım ve durumun çok başka olduğunu öğrendim.
Aşağıda bulunan numara kullanılmıyor ama wp üzerinden yazabiliyor ya da arama alabiliyor ve ben parayı ziya kaya yani trend.vadisi adlı Instagram hesabına attım.
Çünkü bozkır bilişim yani wpden konuştuğum arkadaş bana kendini ziya kaya diye tanıttı yani benim param ile kendine 3090 almış oldu.
Şimdi ikisine de yazıyorum, açmıyor. Arıyorum, bakmıyorlar. Dekont ve açıklama var elimde. Karakola gideceğim, bir şey çıkar mı ya da ne yapmam gerek bilen var mı?
Sanırım trend.vadisi Amasya'da.
Bozkır bilişim ise samsunda olduklarını söylediler ama bilemiyorum belki onlarda yalandır.

1706111846140.png

1706111856060.png

Polise bağlı ilgilenirse ilgilenir, ilgilenmezse ilgilenmez. Çoğu polis ingilenmiyor. Ne olduğunu belli olmayan yerlerden bir şey alma

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı