12 ay taahhüt Superonline'da yok mu?

Arda yoruk

Picopat
Daha fazla  
Turkcell Superonline'da ADSL 12 ay tahhaütlü sözleşme yok mu? Varsa ben neden göremedim baktığım bütün ADSL paketler 24 ay söz istiyor.

12 aylık sözleşme maalesef sunmuyorlar. En temizi taahhütsüz olan TurkNet kullanmak.

12 ay üzerinde taahhüt yasak değil miydi? 12+12 şeklinde yapıyor olabilirler ama ikinci dönemi başlamadan çıkmak sizin hakkınız olmalı. Bu arada; Superonline'ı yıllardır kullanırım. Bütün taahhütlerim 12 ay oldu. 2014-15 yıllarından sonra 24 ay gibi bir bağlayıcılığı duymaz olmuştum.

Hocam zaten THH'ye başvurursanız 12 aydan sonra ücretsiz çıkabiliyorsunuz. 24 ay seçerseniz daha ucuza geliğyor.

Şimdi bu kampanyada 12. Aydan sonra ücretsiz kapattirabilir miyiz yani?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210310-235139_Chrome.jpg
    Screenshot_20210310-235139_Chrome.jpg
    61,4 KB · Görüntüleme: 38
TurkNet ile bir sürü sorun duymuştum iste interneti kapattirmak için bir sürü faks Max bir şeyler istiyorlarmış 1,2 hafta sürüyormuş.

Hocam faks çekmek bir sorun mu? 🙂 normal servis sağlayıcılarda da bu işlemi yaptırmak aşağı yukarı o kadar sürüyor. Tercih sizin.

12 ay üzerinde taahhüt yasak değil miydi? 12+12 şeklinde yapıyor olabilirler ama ikinci dönemi başlamadan çıkmak sizin hakkınız olmalı. Bu arada; Superonline'ı yıllardır kullanırım. Bütün taahhütlerim 12 ay oldu. 2014-15 yıllarından sonra 24 ay gibi bir bağlayıcılığı duymaz olmuştum.
Bunu paketi baslatmadan söyleyeceğim çalışana yoksa 24 ay cidden çok uzun

Geri
Yukarı