12 ay Xbox Live Gold ile hesabı Game Pass Ultimate yapma

Az önce baktım aylık 45 diyor bildirim geliyor bana kalan Live sürenizi Game Pass ile değiştirin diye.
Değiştir diyorum Live sürenizi değiştirmek istiyor musunuz diyor ve sonra 45tl/ay yazıyor.
Lütfen yardım et.

Az önce baktım aylık 45 diyor bildirim geliyor bana kalan Live sürenizi Game Pass ile değiştirin diye.
Değiştir diyorum Live sürenizi değiştirmek istiyor musunuz diyor ve sonra 45tl/ay yazıyor.
Lütfen yardım et.

Satın alacaksın ya o yüzden diyor onu. Merak etme dönüştürmek istediğine emin misin? Diye sorduysa sıkıntı olmaz.

Bir sorun oluşmaz değil mi?
Senin DC var mı? Oradan konuşalım.

DC yok hocam maalesef.

Yani Xbox'umda kalan Live sürenizi Ultimate'e çevirin vardı.

Direkt onun üstüne de tıklayabilirsin. Ya da Ultimate sayfasından 1 aylık aldığında da oluyor.
Bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz aldınızmı Xbox'tan? Sizde de diyormuyordu 45TL/ay diye.
Kanka benim tek sorum şey şimdi bu 45 TL'yi ödedikten sonra 11 ay boyunca bir daha ödeyecek miyim herhangi bir para.

Son düzenleme:
Siz aldınızmı Xbox'tan? Sizde de diyor muydu? 45TL/ay diye.
Kanka benim tek sorum şey şimdi bu 45 TL'yi ödedikten sonra 11 ay boyunca bir daha ödeyecek miyim herhangi bir para.

Ben 3 yıllık aldım bu şekilde. Evet 45 lirayı verdikten sonra 11 ay senden ödeme almayacak.

Sağ ol.
Kral bir şey soracağım Live'ı Ultimate'e çevirince bitiş tarihi 11 ay sonraki tarihimi gösterecek?
Ve eminsin değil mi 1 kere ödeyeceğimize.
Çünkü orada her ay ödememi öyle bir şey yazıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı