12 aylık Xbox Live Gold + 1 aylık Game Pass Ultimate almak

evet. 2 tane 6 aylık live gold aldım hesaba tanımladım sonra 1 aylık ultimate aldım. 13 aylık ultimate oldu.
iki tane live goldu nerden ve ne kadara aldınız?
evet. 2 tane 6 aylık live gold aldım hesaba tanımladım sonra 1 aylık ultimate aldım. 13 aylık ultimate oldu.
bir de yaptığınız işlemleri detaylı anlatabilirseniz çok sevinirim. 2 tane live goldu konsoldan mı yoksa siteden mi redeemlediniz üst üste? en sona da game pass ultimate mı aldınız?

iki tane live goldu nerden ve ne kadara aldınız?

bir de yaptığınız işlemleri detaylı anlatabilirseniz çok sevinirim. 2 tane live goldu konsoldan mı yoksa siteden mi redeemlediniz üst üste? en sona da game pass ultimate mı aldınız?
merhaba,
windows da uygulama olan microsoft store dan hediye olarak satın aldım. 6 aylık 120 TL
Redeem codları siteden girdim üst üste. en sonda gamepass ultimate aldım.

Dosya Ekleri

• 27-12-2021_15.png
    27-12-2021_15.png
    34,1 KB · Görüntüleme: 76
Olur ben bu yöntemi uyguladım. Hatta bunu yapıp ardından yeniden ödemeyi kapatıp uzatma taktiği ile 2 şubat 2025e kadar uzattım.
selamlar, bu sistem hala çalışıyor mu son zamanlarda bu şekilde alan var mı?
durmaplay de 12 aylık live gold 310 tl +45 tl ye de gamepass ultimate alsam 13 aylık gamepass ultimate hesabım olur mu acaba? Bu şekilde aylık 27 tl ye denk geliyor. İlk defa alacağım.
Hatta Xbox game pass'ın gelecekte Geforce NOW gibi bir şeye dönüşeceğini söylemek isterim. Bence zam gelmesinin sebebi Xbox cloud gaming'in Türkiye'ye gelmesinden dolayı olabilir

Benim hesap askıda gözüküyor, kendim iptal edeceğim Game Pass'i. Yine 12 ay Live Gold+1 ay Game Pass Ultimate alsam sorun çıkmaz değil mi?
Sakın iptal etme Xbox live Gold yok olur sadece 1 aylık alınan para gelir

Yeni konular

Geri
Yukarı