Xbox 345 TL'ye 13 aylık Game Pass Ultimate Almak!

Şu anda yine ucuza geliyor. 960 TL'ye denk geliyor 13 ayı. Normalde 13 ay 1500 TL.
Hocam iş işten geçti artık. 1 yıl çektim kafam rahat, yine pahalıy geliyor ama maalesef yine bu game passteki oyunlar için uygun..

Arkadaşlar Cuma günü itibariyle Xbox Series S'im elime geçti. Ancak gamepass için yazılanları okurken kafam karışıyor ve anladığım kadarıyla yakın tarihte bir değişiklik olmuş. Sisteme yeni dahil olduğum için yakın tarihte ki rehberleri okuyunca iyice çorba oldu her şey benim için. Anlatılanlardan anladığım kadarıyla 3 ay 3 ay game pass core alıp bir ay game pass ultimate üyeliği alırsam 12 aylık game pass ultimate mi sahip oluyoruz? Eylül ayı için halihazırda güncel ucuza gamepass alma yöntemi nedir? Bunun için bir rehber veya youtube videosu var mı Eylül ayı içerisinde hazırlanan. Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar Cuma günü itibariyle Xbox Series S'im elime geçti. Ancak gamepass için yazılanları okurken kafam karışıyor ve anladığım kadarıyla yakın tarihte bir değişiklik olmuş. Sisteme yeni dahil olduğum için yakın tarihte ki rehberleri okuyunca iyice çorba oldu her şey benim için. Anlatılanlardan anladığım kadarıyla 3 ay 3 ay game pass core alıp bir ay game pass ultimate üyeliği alırsam 12 aylık game pass ultimate mi sahip oluyoruz? Eylül ayı için halihazırda güncel ucuza gamepass alma yöntemi nedir? Bunun için bir rehber veya youtube videosu var mı Eylül ayı içerisinde hazırlanan. Şimdiden teşekkürler
Şuan da ucuza alma yolu yok hocam. Zam gelmeden önce alsaydınız ucuza almış olurdunuz. Şimdi aylık abonelik başlatın bir şey fark etmiyor.

o zaman ben düz gidip game pass ultimate alıp keyfime bakayım. eskisi gibi ucuz değil ama güncel oyun fiyatlarını düşününce gene de karlı duruyor.
Yine de yanlış bilgilendirmiş olmayayım. Game Pass Core alarak onu sonradan Game Pass Ultimate'e çevirerek yine ucuza alınabiliyor sanırım. Eskiden Game Pass Core'un adı Live Gold idi. İsmi değiştikten sonra bu bugı değiştirdiler mi yoksa hâlen alınabiliyor mu emin değilim. Fakat zam gelmeden önce alındığı gibi bir kâr ettirmez yapılıyorsa bile.

İsmi değiştikten sonra bu açığı değiştirdiler mi yoksa hâlen alınabiliyor mu emin değilim.
Bu bir bug değil. Microsoft'un sunmuş olduğu bir seçenek ve hâlâ devam ediyor.
Biraz farklı bir şekilde.
1696686550929.png

Bu bir bug değil. Microsoft'un sunmuş olduğu bir seçenek ve hâlâ devam ediyor.
Biraz farklı bir şekilde.
Eki Görüntüle 1969787
Hmm yanlış anlamadıysam Game Pass Core isim değişikliği ile beraber sistemi de değiştirmişler. Artık sürenin tamamı değil 3:2'si Ultimate üyeliğine çevrilebiliyor yanlış anlamadıysam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı