12 bin ile 14 bin TL arası Tablet önerisi

TheKebabizer

Decapat
Daha fazla  
Ben öğrenciyim, not tutmak/ders çalışmak ve dizi, film izlemek için bir tablet almak istiyorum. 2-3 Programla bölünmüş ekranı rahat bir şekilde kullanabilmek istiyorum, cihaz üzerinde ders materyali hariç çok şey tutmam büyük ihtimalle. Cihaz beni 5-6 yıl rahat götürsün ve yazılım olarak sıkıntı çıkartmasın yeter. Son olarak başlıktaki 12-14000TL arası fiyata kalem de dahil olursa iyi olur.
Şuan Tab S9 FE 6/128 düşünüyorum ama kararsız kaldığım için size geldim.

MatePad Air satın alabilirsin. Yazılım olarak yeni bir yazılım kullanıyor 2 3 yıl sonra sıkıntı çıkarır mı tam olarak bilemiyorum.

Cihaz güzel gözüküyor ama Huawei cihazlarda Google servisleri kullanmak sıkıntılı diye biliyorum. Çok uğraşmak istediğim şeyler değil ve bu yüzden sıkıntı yaşama ihtimalim gereğinden fazla gibi geliyor bana.

iPad 9. nesil işini görür gibi hem Apple, gürgençler, pozitif teknoloji ya da Troy'dan alırsan öğrenci indirimi de yapıyorlar haberin olsun.

Hocam bunu hala çok düşünüyorum ama lightning portu ile 5-6 yıl uğraşmak istemiyorum, elimdeki tek kabloya zor sahip çıkan biriyim ben. Bir de Apple uzun süre desteklese bile cihaz çoktan 2 yaşında.

Yeni konular

Geri
Yukarı