12 bin TL altı F/P hazır sistem önerisi

Hero 5A alın geçin ama 227 lira daha fazla verebilecekseniz Kingston marka M.2 SSD seçerseniz çok daha iyi olur. Bütçe artamıyorsa seçili olan kalabilir sıkıntı yok.

Hocam zaten Samsung 860 EVO SSD var mevcut PC'mde onu da takacağım, HDD'mi de aynı şekide takacağım. Hero 5A'daki RAM ve güç kaynağı markaları nasıl, üzerindekiler kalsın mı yoksa değiştir dediğiniz bir parça var mı?

Hocam zaten Samsung 860 EVO SSD var mevcut PC'mde onu da takacağım, HDD'mi de aynı şekide takacağım. Hero 5A'daki RAM ve güç kaynağı markaları nasıl, üzerindekiler kalsın mı yoksa değiştir dediğiniz bir parça var mı?

Anakart harici değiştirilecek bir şey yok bütçe varsa ASUS Gigabyte falan yapın.
İşlemci R5 5600 olursa süper olur.

Ramda sıkıntı yok kasa Aquaris yaparsan iyi olur arkadaşlarımda kullanıyor aylardır sıkıntı yaşamadılar kasadan vesaire memnunlar. Diğeride ortalama alınmaz degil.

13 şubat da siparişi verdim hala kargoya verilmedi windows 10 pro kurup driver güncellemesi yapıcaz fln diyorlar bu kadar uzun sürmesi normal mi?

1 hafta içinde gelir. Bana da 4 günde falan gelmişti.

Evet dün elime ulaştı BIOS Update ve Graphics Card Update yaptım bir arkadaş yardımı ile fakat az önce bir şey fark ettim ekran kartı cızırtı yapıyor yüksek FPS verdiği zaman fps_max 0 yazıyorum cızırtı baslıyor fps_max 60 yazıyorum cızırtı kesiliyor veya ETS giriyorum direkt başlıyor bunun sebebi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı