12 Bin TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Bütçe
12000
Sharkoon TG4 RGB kullanarak 13.000 TL'ye bir sistem toplamıştık, açıkçası bu kasa görsel anlamda beni tatmin etmemişti.
Klasik tasarımlı, basit bir kasa ama Rev 200 çok farklı bir kasa eğer ekran kartı boyu sıkıntı değilse çok güzel bir tercih olur.

@Sylveon
@DepresifTanrı
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
@Sylveon Hocam sizin söylediğiniz sistemin neredeyse aynısını toplamayı düşünüyorum. Ekran kartı konusunda biraz tereddütüm var ama açıkcası. 4050 TL ye MSI 2070 Trifrozer mı 4650TL ye Gigabyte 2070S mi? Aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Bir de Marka farkı ve trifrozer olmasının bir avantajı olur mu sizce?

@DepresifTanrı bu model değil mi?

Ekran kartı yaklaşık 30 CM sanırım ve kasanın desteği 32,3 CM sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Özellikle ekran kartı üzerinde olan ledler çok hoş durur diye düşünüyorum.

@Elasmotherium Tri Frozer ad ve bir artısı yok kendisi giriş seviyesi bir kart.

Gigabyte çok daha mantıklı.

@DepresifTanrı bu model değil mi?

Ekran kartı yaklaşık 30 CM sanırım ve kasanın desteği 32,3 CM sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Özellikle ekran kartı üzerinde olan ledler çok hoş durur diye düşünüyorum.

@Elasmotherium Tri Frozer ad ve bir artısı yok kendisi giriş seviyesi bir kart.

Gigabyte çok daha mantıklı.
Tamamdır teşekkür ederim
@Sylveon Klavye ve kulaklık tavsiyeniz var mı peki hocam? 500 TL limitim var ikisi için

Sıkıntı yok aynı boyut sanırım.
@Sylveon Klavye ve kulaklık tavsiyeniz var mı peki hocam? 500 TL limitim var ikisi için.
Şunlara bakabilirsiniz:

Sıkıntı yok aynı boyut sanırım.

Şunlara bakabilirsiniz:
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :)

Böyle çok daha iyi oldu.
İşlemci dışında bu sistemi aldım. İşlemci olarak da 3700x aldım. Teşekkür ederim tekrardan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı