12 bin TL'ye iPhone 11 alınır mı?

318177

Hectopat
Selamlar. 128 GB'lik iPhone 11 yaklaşık 12 bin TL'ye Apple resmi sitesinde satışta. Sizce alınır mı? Bu telefon ile amatör olarak bir drill parça klibi çekmek de istiyoruz görüşleriniz önemli :)
@egehararli

Drill parçanız çıkınca haber vermeyi unutmayın öncelikle hocam.

iPhone 11 ile klip çekilir mi bana göre amatör ve güzel bir klip işi çıkartılabilir.

12 Bin TL'ye değer mi sorusuna cevabım bu telefon 3 ay önce 8.5-9Bin TL'ydi. Fakat bana göre daha da artacak. Alabiliyorsanız alabilirsiniz hocam. Üzmez bir telefon fakat ortalama olarak 3-4 yıl güncelleme alır ve 2025-2026'ya kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz eğer temiz kullanırsanız.

Fakat bütçeniz varsa 12 de alabilirsiniz.

Drill parçanız çıkınca haber vermeyi unutmayın öncelikle hocam.

iPhone 11 ile klip çekilir mi bana göre amatör ve güzel bir klip işi çıkartılabilir.

12 bin TL'ye değer mi sorusuna cevabım bu telefon 3 ay önce 8.5-9bin TL'ydi. Fakat bana göre daha da artacak. Alabiliyorsanız alabilirsiniz hocam. Üzmez bir telefon fakat ortalama olarak 3-4 yıl güncelleme alır ve 2025-2026'ya kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz eğer temiz kullanırsanız.

Fakat bütçeniz varsa 12 de alabilirsiniz.

Sizce kaç yıl götürür.
Bu fiyatı 11 modeli için epey pahalı görüyorum.

Sizce kaç yıl götürür.

Hocam size belirttiğim gibi kullanımınıza bağlı. Piline dikkat ederseniz. 2024-25'e kadar güncelleme desteği alırsınız. 2027-28'e kadar kullanırsınız bence.

Hocam size belirttiğim gibi kullanımınıza bağlı. Piline dikkat ederseniz. 2024-25'e kadar güncelleme desteği alırsınız. 2027-28'e kadar kullanırsınız bence.

Tamamdır önümüzdeki şubatın sonuna kadar umarım fiyatı yükselmezde satın alırım fotoğrafları ile birlikte buraya değil yeni konu açıp video çekip incelerim.

Geri
Yukarı