12 Bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
12.000
Arkadaş telefon istemiş tablet neden tablet falan öneriyorsunuz?
Alabileceğin cihazlar bunlar şahsen Apple tercih ederdim.

Hocam ben telefonda önerdim oyun için tablet daha iyi gittiğinden yanında tablette alabilirsin dedim bu fiyata tek tablet önersem haklısın ama böyle olmaz.

Hocam ben telefonda önerdim oyun için tablet daha iyi gittiğinden yanında tablette alabilirsin dedim bu fiyata tek tablet önersem haklısın ama böyle olmaz.

Yok hocam tableti vardır belki böyle düşünüyorum. Sonuçta o bütçeyi sadece telefona verebilecek durumda. Birkaç kez denk geldim adam telefon önerisi istiyor ama bilgisayar daha iyi diye önerenler var. O fiyatta alabileceği en iyi telefonu önermek daha doğru olur diye düşünüyorum. Bu yüzden söyledim kusura bakmayın.

Hocam oyun oynama amaçlı olmasa bende Apple önerirdim ama bildiğim kadarıyla iPhone 12 60 Hz birer ekrana sahip.

Hocam oyun oynama amaçlı olmasa bende Apple önerirdim ama bildiğim kadarıyla iPhone 12 60 Hz birer ekrana sahip.

Evet hocam 60Hz haklısınız. Bana soracak olursanız telefon için yeterli bir değer ama 120Hz olsa tabii ki daha güzel olur. Diğer sunduğum Samsung'lar ve OnePlus 120Hz olması lazım.

Geri
Yukarı